Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Avast Ultimate.
Пакет «все в одному»

Значна економія та максимум можливостей. Чотири найкращі програми для забезпечення захисту, конфіденційності та підвищення продуктивності в складі одного простого у використанні й недорогого рішення.

719 грн. 1 266 грн.

Для 1 ПК

Придбати

Детальніше про пакет

Універсальне рішення

Product boxes

Звучить привабливо? Не зволікайте! Усе, що необхідно для вашого ПК, в одному зручному пакеті преміум-класу. Наше найкраще рішення для безпеки вашого ПК, що надає максимальний захист від шкідливих програм, як-от віруси, і програм-вимагачів. Повна конфіденційність під час перегляду сайтів, виконання банківських операцій і здійснення покупок в Інтернеті. Просте й безпечне керування паролями та їхній захист. І, нарешті, наші найкращі засоби для очищення, що пришвидшують роботу вашого ПК за лічені хвилини. Простіше простого... чотири в одному.

Premium Security

SecureLine
VPN

Cleanup
Premium

Passwords
Premium

Premier

Premium Security — повна безпека в Інтернеті для ПК

Наш найдосконаліший і найнадійніший захист ПК від вірусів, програм-вимагачів, шпигунських програм, найновіших загроз, вразливостей домашньої мережі Wi-Fi тощо, який не створює навантаження на ресурси системи.

Докладніше

SecureLine VPN

SecureLine VPN — максимальна конфіденційність в Інтернеті

Сьогодні VPN — це необхідність. Приховайте всю свою активність у мережі за допомогою надійного шифрування банківського рівня. Переглядайте сайти, виконуйте банківські операції, спілкуйтеся та робіть покупки — ніхто не отримає доступ до ваших даних: ані зловмисники, ані сусіди, ані допитливі державні служби, ані навіть ми.

Докладніше

Cleanup

Cleanup Premium — максимальна ефективність роботи ПК

Підвищення швидкодії та відновлення продуктивності ПК за лічені хвилини. Програма подбає про очищення вашого ПК, його швидку та ефективну роботу, а також значно пришвидшить завантаження. Ви зможете отримувати оперативну інформацію про стан вашого ПК, запускати обслуговування одним натисканням, видаляти непотрібне ПЗ, що марнує ресурси системи... і це лише початок!

Докладніше

Passwords

Passwords Premium — найкращий диспетчер паролів

Швидкий вхід у систему без зайвих проблем — керуйте своїми обліковими записами, використовуючи один безпечний пароль. Безпечне автоматичне введення облікових даних і синхронізація їх на всіх пристроях — від смартфону до ПК. До того ж, ми відстежуватимемо можливі витоки облікових даних.

Докладніше

Вимоги до системи

* Підтримуються 32- та 64-розрядна версії, за винятком Starter та RT.

Купувати пакетні рішення дуже вигідно.

Простота і зручність, універсальність і комплексність — за значно меншою ціною, ніж чотири окремих програми преміум-класу. Ми все порахували.

Premier 499 грн.
SecureLine 399 грн.
Cleanup Premium 249 грн.
Passwords Premium 119 грн.

719грн. / рік

Для 1 ПК

Придбати

1 266 грн.
Chrome browser logo

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.