Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Avast Ultimate.
Пакет «все в одному»

Значна економія та максимум можливостей. Чотири найкращі програми для забезпечення захисту, конфіденційності та підвищення продуктивності в складі одного простого у використанні й недорогого рішення.

749 грн. 1 266 грн.

Для 1 ПК

Придбати

Детальніше про пакет

Універсальне рішення

Упаковки продуктів

Звучить привабливо? Не зволікайте! Усе, що необхідно для вашого ПК, в одному пакеті преміум-класу. Наш найкращий антивірус, що забезпечує максимальний захист від шкідливих програм і програм-вимагачів. Повна конфіденційність під час перегляду сайтів, виконання банківських операцій і здійснення покупок в Інтернеті. Просте та безпечне керування паролями і їх захист, а також наші найефективніші засоби для очищення, що прискорять роботу вашого ПК за лічені хвилини. Простіше простого: чотири в одному.

Premier

SecureLine
VPN

Cleanup
Premium

Passwords
Premium

Premier

Premier — максимальний захист від вірусів

Наш найдосконаліший антивірус — це ваш надійний захист від вірусів, програм-вимагачів, шпигунських програм, найновіших загроз та інших небезпек, що не створює навантаження на ресурси системи. Він забезпечить захист вашого ПК, домашньої мережі Wi-Fi і паролів.

Докладніше...

SecureLine VPN

SecureLine VPN — максимальна конфіденційність в Інтернеті

Сьогодні VPN — це необхідність. Приховайте всю свою активність у мережі за допомогою надійного шифрування банківського рівня. Переглядайте сайти, виконуйте банківські операції, спілкуйтеся та робіть покупки — ніхто не отримає доступ до ваших даних: ані зловмисники, ані сусіди, ані допитливі державні служби, ані навіть ми.

Докладніше...

Cleanup

Cleanup Premium — максимальна ефективність роботи ПК

Підвищення швидкодії та відновлення продуктивності ПК за лічені хвилини. Програма подбає про очищення вашого ПК, його швидку та ефективну роботу, а також значно пришвидшить завантаження. Ви зможете отримувати оперативну інформацію про стан вашого ПК, запускати обслуговування одним натисканням, видаляти непотрібне ПЗ, що марнує ресурси системи... і це лише початок!

Докладніше...

Passwords

Passwords Premium — найкращий диспетчер паролів

Швидкий вхід у систему без зайвих проблем — керуйте своїми обліковими записами, використовуючи один безпечний пароль. Безпечне автоматичне введення облікових даних і синхронізація їх на всіх пристроях — від смартфону до ПК. До того ж, ми відстежуватимемо можливі витоки облікових даних.

Докладніше...

Вимоги до системи

* Підтримуються 32- і 64-розрядна версії, за винятком Starter та RT.

Купувати пакетні рішення дуже вигідно.

Простота і зручність, універсальність і комплексність — за значно меншою ціною, ніж чотири окремих програми преміум-класу. Ми все порахували.

Premier 499 грн.
SecureLine 399 грн.
Cleanup Premium 249 грн.
Passwords Premium 119 грн.

749грн. / рік

Для 1 ПК

Придбати

1 266 грн.
Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.