We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

alt text
Avast Ultimate

Більше, ніж просто антивірус. Пакет Avast Ultimate містить усі продукти, необхідні для забезпечення захисту, конфіденційності й оптимізації роботи всіх ваших комп’ютерів, телефонів і планшетів.

30-денна гарантія повернення грошей

Універсальний пакет

Avast Ultimate — це зручний пакет преміум-класу, до якого входять усі необхідні функції для захисту ваших пристроїв. Отримайте наш найкращий антивірус для блокування всього шкідливого ПЗ, зокрема програм-вимагачів, службу VPN для абсолютної конфіденційності в Інтернеті, а також першокласні інструменти для очищення й оптимізації.
Попередження

Комплексний захист в Інтернеті завдяки Avast Premium Security

Попередження
Найдосконаліший і найнадійніший захист від вірусів, програм-вимагачів, шпигунського ПЗ, найновіших загроз, вразливостей домашньої мережі Wi-Fi та інших небезпек, який не створює навантаження на ресурси системи. Avast Premium Security зможе захистити всі ваші телефони, комп’ютери та планшети.
Avast SecureLine VPN дарує вам абсолютну конфіденційність в Інтернеті

Avast SecureLine VPN дарує вам абсолютну конфіденційність в Інтернеті

Avast SecureLine VPN дарує вам абсолютну конфіденційність в Інтернеті
Завдяки VPN із шифруванням банківського рівня ви зможете переглядати сайти, переписуватися та здійснювати банківські операції й покупки, не хвилюючись, що хакери стежитимуть за вашими діями в Інтернеті або заволодіють вашими даними.
imageAlt

Avast Cleanup Premium — революційний інструмент для очищення й оптимізації ваших пристроїв

imageAlt
Легко позбудьтеся непотрібних файлів, щоб зробити комп’ютер або телефон чистішим, швидшим і продуктивнішим. Ви також отримуватимете короткі звіти про стан пристрою, зможете здійснювати обслуговування одним натисканням, видаляти непотрібне та ресурсомістке ПЗ тощо.
Докладніше Цей продукт недоступний для iPhone або iPad.

Вимоги до системи

Усім пристроям потрібне підключення до Інтернету для автоматичних оновлень безпеки та програм.
compatibility icon

ПК з Windows 10, 8.1, 8 або 7 (підтримуються 32- і 64-розрядна версії, за винятком випусків Starter і RT), 1 ГБ оперативної пам’яті й 2 ГБ місця на жорсткому диску.

compatibility icon

Комп’ютер Mac з операційною системою macOS 10.10 (Mavericks) або новішої версії.

compatibility icon

Телефон або планшет з операційною системою Google Android 5 (Lollipop, API 21) або новішої версії.

compatibility icon

iPhone або iPad з iOS 10.0 або новішої версії.

Можливо, у вас ще залишилися питання...