Прокрутити донизу

Захистіться від зламу DNS

Програми, призначені для зламу DNS, перенаправляють вас з сайту, який ви бажали відвідати, на інший, лише схожий на нього. І що з того, спитаєте ви? То хакери можуть викрасти ваші облікові дані. Функція «Безпечний DNS» гарантує, що сайт, на який ви заходите, є справжнім.

Чим ви ризикуєте?

Ви заходите на свій сайт інтернет-банкінгу та входите до системи, як звичайно. Але ви лише думаєте, що це так. Якщо ваш DNS зламаний, вас насправді спрямовують на підробний сайт, який виглядає так само, як сайт вашого банку. Потім цей сайт фіксує ваш логін і пароль, і тоді злодіям ніщо не завадить зайти до вашого облікового запису в банківській системі.

Як хакери можуть викрадати мої дані?

Створюючи підробний сайт, хакери потайки змушують вас віддати їм свої облікові дані. А ви про це навіть не здогадуєтеся. Ми вирішили цю проблему шляхом створення власної мережі з захищених DNS-серверів, які шифрують обмін трафіком між собою та комп'ютером, захищеним Avast.

Захистіться від підробних сайтів

Усі платні захисні продукти Avast включають функцію «Безпечний DNS», тож ви можете бути впевнені, що сайт, який ви збираєтеся відвідати, є справжнім, а не фальшивим.

Ви вже користуєтеся якимось платним продуктом Avast для ПК? Чудово! Тоді просто відкрийте «Налаштування», виберіть «Активний захист» та переконайтеся, що функція «Безпечний DNS» увімкнена. Дуже просто.

У вас ще немає Avast?