Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Станьте партнером світового лідера в галузі безпеки

Використовуйте технології, навчальні програми та програми сертифікації світового рівня для підтримки та розвитку свого бізнесу.

Торговельні партнери та партнери, що надають додаткові послуги

Забезпечте своїм клієнтам серед підприємств малого та середнього бізнесу найкращий захист кінцевих точок від вірусів, шкідливих програм та інтернет-загроз, а також надавайте їм усі необхідні послуги з оплатою по факту — локально або дистанційно — для максимального контролю, ефективності та прибутку.

Avast Business Antivirus

Наші відзначені нагородами антивірусні продукти допомагають захистити пристрої та дані ваших клієнтів, щоб вони могли спокійно займатися своїми справами та успішно вести свій бізнес.

ДОКЛАДНІШЕ
Avast Business CloudCare

Забезпечуйте дистанційний захист усіх своїх клієнтів з однієї хмарної панелі керування та надавайте їм усі необхідні послуги з оплатою по факту, щоб підвищити рівень їхнього захисту та збільшити свої прибутки.

ДОКЛАДНІШЕ

Станьте партнером Avast Business!

Як партнер Avast Business, ви матимете доступ до всіх відзначених нагородами продуктів однієї з найвідоміших у світі компаній у галузі безпеки. Незалежно від того, потрібні вам продукти для захисту кінцевих точок або комплексне керування мережею, наша партнерська програма пропонує навчання, інструменти для продажу і конкурентні переваги, необхідні для досягнення успіху та розвитку вашого бізнесу.

Постачальники керованих послуг

Щоб керувати довіреними мережами та забезпечувати безпеку клієнтів у мінливому та сповненому загроз середовищі, потрібні масштабовані платформи з вбудованим захистом.

Managed Workplace

Легко та ефективно оцінюйте, захищайте й контролюйте пристрої та мережі своїх клієнтів із централізованої платформи для дистанційного моніторингу й керування, яка також забезпечує резервне копіювання та звітність.

Станьте партнером Avast!

Станьте представником однієї з найвідоміших компаній у сфері безпеки й забезпечте надійний захист своїм клієнтам. Потужні інструменти керування, програми сертифікації та найбільша у світі мережі виявлення загроз — усе, що потрібно для забезпечення захисту клієнтів і розвитку власного бізнесу.

Програма сертифікації партнерів

Компанія Avast пропонує провідну програму сертифікації, яка охоплює продаж, маркетинг, бізнес і технічні питання, щоб ви могли надавати послуги з ІТ-безпеки найвищого рівня та швидко розвинути новий бізнес.

ЗАВАНТАЖИТИ

Які переваги надає партнерство з Avast?

Наші відзначені нагородами рішення для захисту кінцевих точок і віддаленого керування допоможуть вам розвинути свій бізнес, збільшити прибутки та забезпечувати цілодобовий захист своїх клієнтів.

 • Працюйте зі світовими лідерами галузі!

 • Найбільша та найдосконаліша мережа виявлення загроз у світі

 • Рішення, що виявляють кібератаки та блокують їх у реальному часі

 • Відзначені нагородами антивірусні продукти та комплексні рішення для дистанційного моніторингу й керування

 • Станьте експертом із безпеки!

 • Провідна навчальна програма для партнерів

 • Спеціальна програма сертифікації

 • Сертифікати та логотипи Avast

 • Розвивайте свій бізнес!

 • Програма бонусів за залучення нових користувачів

 • Ексклюзивні акції для партнерів

 • Продаж під власним брендом і маркетингові ресурси

Програма сертифікації партнерів Avast Business

Візьміть участь у відзначеній нагородами програмі, покликаній дати вам навички та знання, необхідні, щоб скористатися всіма перевагами нашого асортименту продуктів і послуг для швидкого розвитку бізнесу. З цих коротких навчальних модулів ви дізнаєтеся про найкращі практичні прийоми й оптимальні методики, які дадуть змогу збільшити обсяги продажу, не марнуючи час на зайве.

Переваги партнерської сертифікації: короткий огляд

Рівень

Avast Free Antivirus Avast Free Antivirus Avast Free Antivirus
Select
Premier
Elite
Спеціально призначені спеціалісти з продажу
 
 
 
Ліцензії не для перепродажу
 
 
 
Ексклюзивні акції для партнерів
 
 
 
30-денні пробні версії для більшості продуктів
 
 
 
Підтримка проданих рішень інженерами та менеджерами по роботі з клієнтами
 
 
 
Раннє включення оновлень бета-версії
 
 
 
Бонус за залучення нових користувачів
 
 
 

Стати партнером Avast Business — перший крок на шляху до успіху!

 • Наші інноваційні рішення для забезпечення безпеки й засоби надання керованих послуг допоможуть вам і вашим клієнтам почуватися впевнено в сучасному динамічному інтернет-середовищі.

 • Скористайтеся нашою відзначеною нагородами програмою сертифікації й іншими вигодами, щоб отримати максимум користі від наших рішень для розвитку бізнесу.

 • Станьте частиною світового бренду зі сформованою структурою, масштабність якого постійно зростає.