Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Станьте афілійованим партнером Avast

Бажаєте заробляти гроші? Ви можете отримувати 25% комісійних за продажі будь-яких продуктів Avast, ставши нашим афілійованим партнером!

Навіщо реєструватися у партнерській програмі Avast?

Ми пропонуємо широкий вибір банерів та текстових посилань на вибір

Беріть участь в акціях і компаніях, користуйтеся пропозиціями, отримуйте розсилки, доступні лише нашим афілійованим партнерам

Ви можете отримувати спеціальні винагороді за статус афілійованого партнера вищого рівня

Зареєструватися просто — заповніть нашу форму, і щойно її буде затверджено, ви зможете почати користування.

Ви отримуєте 25% комісійних за будь-які продажі впродовж 45 днів

Діє 60-денний реферальний період на всі банери та текстові посилання

Як це працює?

  • Зареєструйтеся через Commission Junction, щоб почати працювати за партнерською програмою.

  • Після затвердження ви можете почати використовувати посилання та банери Avast. Ви можете розміщувати їх на своєму веб-сайті або використовувати в інших маркетингових матеріалах, таких як електронні листи, пошукові посилання тощо.

  • Коли клієнт переходить за одним із ваших посилань та робить покупку впродовж 60 днів, ви отримуєте комісійні у розмірі 25% суми продажу.

  • Ви можете щомісяця отримувати комісійні платежі через свій обліковий запис афілійованого партнера.

Чим Avast відрізняється від інших?

У нас понад 435мільйонів користувачів і 28 років досвіду, і захисне програмне забезпечення Avast завжди було і залишається на передовій технічного прогресу. Ми робимо все можливе для того, щоб найефективніші захисні рішення залишалися доступними як для фахівців, так і для простих користувачів і щоб без захисту не залишався ніхто. Стати афілійованим партнером означає не просто можливість заробляти гроші —це також можливість зробити Інтернет безпечнішим місцем

435M користувачів під захистом в усьому світі

186 країн користуються Avast

43 мови підтримується

66 Mзагроз блокується за місяць

Запитання та відповіді

Як стати афілійованим партнером?

Просто клацніть по кнопці реєстрації та заповніть форму. Якщо у вас уже є обліковий запис Commission Junction, ви можете зареєструватися у партнерській програмі Avast прямо з нього.

У якій афілійованій мережі проходить програма для афілійованих партнерів Avast?

Ми працюємо виключно з Commission Junction. Якщо ви бажаєте приєднатися до нашої програми, вам потрібно буде зареєструватися в них.

Чи потрібен мені веб-сайт або блог, щоб стати вашим партнером?

Взагалі-то це необов'язково, але без сайту чи блога заробляти гроші непросто. Утім, у вас завжди є інші варіанти: Facebook, Twitter, YouTube… існує чимало способів доносити свою думку до друзів та близьких.

Чи є реєстрація у програмі платною?

Ні. Реєстрація у програмі є безкоштовною для всіх.

Чи маю я створювати власні рекламні матеріали та зображення для реклами Avast?

Ні, ми безкоштовно пропонуємо вам уже існуючі банери та текстові посилання. У нас широкий вибір матеріалів, тож виберіть те, що вам подобається — але пам'ятайте, що всі матеріали розраховані на конкретні регіони.

Чи можу я просувати продукти Avast через оплачені результати пошуку?

Це можливо, АЛЕ діють певні обмеження, яких слід дотримуватися. Ви можете отримати додаткову інформацію про це, коли станете афільованим партнером та ознайомитеся з нашою політикою щодо афілійованих партнерів. Будьте обережні та не порушуйте існуючі правила — адже якщо ви будете це робити, вас можуть виключити з партнерської програми.

Які країни беруть участь у програмі для афілійованих партнерів Avast?

Усі.

Яку комісійну винагороду я отримуватиму від продажів?

На першому етапі Avast пропонує вам 25% від кожного продажу. Але залежно від ваших обсягів продажів ця цифра може зростати − чим більше ви продаєте, тим більше заробляєте.

Звідки буде відомо, що продаж відбувся через мене?

Ми відстежуємо продажі через посилання й банери, які ви розміщуєте на своєму веб-сайті або якими ділитеся з іншими. Коли потенційний клієнт переходить по посиланню з цією адресою, на комп'ютер записується cookie-файл, призначений для відстеження усіх афілійованих продажів, які відбуваються в результаті такого переходу.

Що як потенційний клієнт перейшов на ваш сайт за моїм посиланням, але купив продукт пізніше, напряму зайшовши на ваш сайт?

Cookie-файл, що записується на диск комп'ютера для відстеження продажів в афілійованій мережі, залишається там впродовж 60 днів. Якщо продаж буде здійснено у цей період, ви отримаєте свої комісійні. Але майте на увазі, що це стосується лише останнього coocie-файлу, залишеного клієнтом − якщо пізніше клієнт перейшов за іншим посиланням і зробив покупку вже після цього, комісійні отримає наш інший партнер.