Avast Business Antivirus Pro Plus

Усе, що потрібно для вашого бізнесу, в одному пакеті! Не нехтуйте власною безпекою: використовуйте потужний антивірус і засоби захисту облікових та інших даних.

- +

пристр.

Усі ціни вказано без ПДВ.

30-денна гарантія повернення грошей 30-денна безкоштовна пробна версія

Business Antivirus Pro Plus

Зареєструйтеся, щоб отримати 30-денну безкоштовну пробну версію!

Перевірено та схвалено найпрестижнішим інститутом захисту від шкідливих програм.

П’ятиразовий лауреат нагороди Advanced+ за найнижчий вплив на продуктивність ПК.

Нагороджений за найвищу якість антивірусної програми призначеної для малого та середнього бізнесу

Гарантований захист від загроз нульового дня.

Найвищий рівень захисту для вашої компанії

Інтелектуальна власність, дані про клієнтів, бізнес-стратегія — значна кількість інформації потребує захисту, і ми маємо рішення, яке здатне забезпечити його. Навіть якщо ви постійно перебуваєте в русі, для підтримання цілковитої безпеки користуйтеся нашим визнаним поміж іншими антивірусом із функціями захисту сервера, електронної пошти та VPN.

Не ризикуйте бізнесом, не залишайте його без захисту

Щодня здійснюється понад 4000 атак, тому це лише справа часу, коли ваш бізнес опиниться під загрозою. Будьте готові до цього — користуйтесь антивірусом Avast Business Antivirus Pro Plus, який пропонує виняткову безпеку та гарантує 100-відсоткове виявлення шкідливих програм.

Невибагливий до ресурсів і суворий до загроз

Найкращий антивірус повинен працювати так само активно, як і ви. Avast блискавично аналізує невідомі файли й швидко вирішує проблеми, не уповільнюючи роботу ваших співробітників і компанії.

Avast Webcam Shield

НОВИНКАНе допускайте зловмисників до вашої веб-камери

Повний захист персональних даних і легка в користуванні технологія VPN

Забезпечте захист під час роботи ваших співробітників через загальнодоступні мережі Wi-Fi. Avast Business Antivirus Pro Plus комплектується легкою в користуванні технологією VPN для збереження конфіденційності ділового спілкування, зокрема даних співробітників і клієнтів.

Не дайте слабким місцям вашої системи безпеки стати мішенню для атаки!

Повний захист даних — це значно більше, аніж уберегти ПК від шкідливих програм. Зупиніть кіберзлочинців, які використовують уразливість застарілого програмного забезпечення для доступу до вашої мережі, безпечно видаляйте конфіденційні документи без можливості їх відновлення, а також захищайте поштові скриньки та дані SharePoint від зараження.

Усе, що потрібно для захисту бізнесу

Окрім звичних функцій відзначеного нагородами рішення Avast Business Antivirus, версію Avast Business Antivirus Pro Plus оснащено потужними можливостями захисту серверів, а також персональних та інших даних. Погляньте самі.

Антивірус

Активно сканує файли, URL-адреси та вкладення електронної пошти, щоб захистити вашу компанію від шкідливих і шпигунських програм, вірусів-вимагачів тощо.

Захист від файлів

Автоматично сканує файли, які відкриваються на ПК, на наявність шкідливих програм, не сповільнюючи роботу користувачів і не заважаючи їм.

Веб-захист

Забезпечує надійність кожного відвідуваного веб-сайту, перевіряючи його URL-адресу й сертифікат, щоб запобігти ризикованим з’єднанням із вашою мережею.

Захист пошти

Відкривайте кожен електронний лист і завантажуйте вкладення конфіденційно. Ми перевіряємо вхідні та вихідні повідомлення електронної пошти, щоб переконатися, що вам не загрожують жодні шкідливі програми.

Аналіз поведінки

Глибоко вкорінені шкідливі програми можуть ховатися всередині запущених програм. Аналіз поведінки виявляє будь-яку їхню підозрілу активність і відбиває атаки.

CyberCapture

Коли на будь-який ваш ПК завантажується нерозпізнаний файл, його копія надсилається нашим експертам у лабораторії загроз Avast для визначення безпечності файлу.

Захист програм

Не витрачайте свій час на оновлення програми після її застосування. Функція захисту програм оновить програмне забезпечення автоматично.

Passwords

Захистіть реєстраційні дані співробітників за допомогою захищеного головного пароля. Постачається з доповненням браузера, що дає змогу безпечно автоматично заповнити дані для онлайн-входу на форуми.

SecureLine VPN

Зробіть кожне підключення приватним незалежно від мережі або Wi-Fi, до яких під’єднуються співробітники, щоб їх персональні дані й будь-яку вашу інформацію неможливо було переглянути або викрасти.

НОВИНКАЗахист веб-камери

Покладіть кінець стеженню через веб-камеру Тепер програми проситимуть дозвіл на використання веб-камери, тож ніхто не зможе за вами стежити.

Захист сервера SharePoint

Перевіряються всі файли, завантажені в спільне сховище, щоб переконатись, що шкідливі програми не впливають на ваші дані.

Захист сервера Exchange

Сканування й фільтрація повідомлень електронної пошти зі шкідливими вкладеннями або небезпечними посиланнями для захисту внутрішніх комунікацій від шкідливих програм.

Знищення даних

Видалені файли можна легко відновити. Переконайтеся, що конфіденційні документи, які містять фінансові відомості, дані клієнтів і співробітників, будуть знищені назавжди.

Брандмауер

Як замикаються двері в офіс, так і потужний настроюваний брандмауер захищає вашу мережу від небажаних гостей.

Інтелектуальне сканування

Основним показником будь-якої діяльності є ефективність. Інтелектуальне сканування поєднує антивірус, оновлення програмного забезпечення, безпеку мережі та перевірку продуктивності, для активування яких достатньо одного клацання.

Пісочниця

Якщо потрібно запустити підозрілий файл, скористайтеся віртуальним «безпечним простором». У ньому будь-який запущений файл безпечно ізолюється від решти файлів на ПК.

Аналіз мережі

Кіберзлочинці використовують більше способів проникнути в мережу, ніж будь-коли. За допомогою інструмента сканування через мережу можна здійснювати пошук і виправлення слабких місць, які несуть загрозу безпеці.

Справжні сайти

Підроблені веб-сайти є основним інструментом, який використовується хакерами, щоб змусити людей віддати особисту інформацію. Уникайте цих сайтів і гарантуйте безпеку своїх співробітників.

Диск аварійного відновлення

За допомогою спеціального зовнішнього диска можна запустити сканування шкідливих програм до завантаження ОС. Таким чином можна знайти глибоко вкорінені шкідливі програми, які неможливо виявити в інший спосіб.

Захист від спаму

Найкращий спосіб зменшити ризик — повністю виключити його. Не допустіть потрапляння небезпечних фішингових електронних листів (і набридливого спаму) у свої поштові скриньки та скриньки співробітників.

Очищення браузера

Небажані доповнення та непотрібні дані браузера можуть уповільнювати роботу працівників або стати причиною несанкціонованого доступу до їхніх даних. Регулярне очищення браузера необхідне для безпечної та швидкої роботи.

Відобразити всі функції Сховати

Вимоги до системи

Avast Software s.r.o. забезпечує підтримку Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus у таких випусках ОС Windows 10: Windows 10 Pro, Windows 10 Education і Windows 10 Enterprise. Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus підтримуються у відповідних наявних на ринку відгалуженнях обслуговування Windows 10, як-от Current Branch, Current Branch for Business і відгалуження Long-Term Servicing Branch: 1607, 1507, 1703.


* Підтримуються 32- та 64-розрядні версії, за винятком Starter і RT.
** Будь-яка версія з найновішим пакетом оновлень, 32- і 64-розрядні версії, окрім Server Core.

Avast Business Antivirus Pro Plus

1415 грн.

Придбати 30-денна безкоштовна пробна версія

Виявляйте кожну загрозу в мережі за допомогою централізованого керування

Навіщо бігати від комп’ютера до комп’ютера? Не докладаючи зусиль, стежте за станом безпеки кінцевих точок за допомогою консолі керування і отримуйте повну інформацію про події в своїй мережі. У разі виникнення загрози ви першими про це дізнаєтесь. Також можна легко настроїти всі параметри кінцевої точки відповідно до робочого середовища вашої компанії з одного доступного місця.

Докладніше

Виберіть найкращий захист
для свого бізнесу

Avast Free Antivirus Avast Pro Antivirus Avast Internet Security
Avast Business
Antivirus
Avast Business
Antivirus Pro
Avast Business
Antivirus Pro Plus
Придбати Придбати Придбати
Основний антивірусний захист Захистіть свій бізнес від шкідливих, шпигунських програм
і вірусів-вимагачів.
Антивірус
Аналіз поведінки
CyberCapture
Інтелектуальне сканування
Аналіз мережі
Брандмауер
Веб-захист
Захист пошти
Захист від спаму
Пісочниця
Розгорнути... Згорнути...  
 
 
Додатковий захист данихПосилена безпека ваших серверів і
автоматичне оновлення програм.
 
Захист програм  
Знищення даних  
Захист сервера Exchange  
Захист сервера SharePoint  
Розгорнути... Згорнути...    
 
Додатковий захист персональних данихБезпечне підключення до відкритих і загальнодоступних мереж.    
Passwords    
SecureLine VPN    
Очищення браузера    
Захист веб-камери    
Розгорнути... Згорнути...      
30-денна гарантія повернення грошей
943 грн. за 1 пристрій за 1 рік Придбати 30-денна безкоштовна пробна версія 1179 грн. за 1 пристрій за 1 рік Придбати 30-денна безкоштовна пробна версія 1415 грн. за 1 пристрій за 1 рік Придбати 30-денна безкоштовна пробна версія

Чому саме Avast?

Ви приєднаєтеся до понад 700 тисяч підприємств, які вже використовують продукти компанії Avast і довіряють їй — не лише за 30-річний досвід захисту світу, а й за нашу глобальну мережу з 400 мільйонів кінцевих точок, яка постійно допомагає нам першими виявляти найновіші загрози.