Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Інформаційний центр

Останні новини галузі безпеки та інформація про продукти Avast Business

Фільтр матеріалів за типом

Корисні матеріали

Відео Плани обслуговування | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Плани обслуговування допомагають надавати універсальні рішення й стандартизувати послуги безпеки. Постачальники керованих послуг можуть об’єднувати автоматизацію, антивірусний захист, керування виправленнями й пов’язані з ними політики в готові або спеціальні плани обслуговування, щоб автоматизувати процес підключення й розгортання.
Переглянути
Відео Звіти | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Засіб створення звітів генерує й надає стандартні або настроювані звіти про стан і переваги використання послуг із забезпечення захисту, що надаються. Маючи доступ до даних у реальному часі, постачальники керованих послуг можуть також виявити потенційні недоліки захисту, обґрунтувати потребу в наданні додаткових послуг клієнтам і підвищити їхню лояльність.
Переглянути
Відео Інтеграція систем автоматизації професійних послуг (PSA) | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Інтеграція систем автоматизації професійних послуг (PSA) забезпечує комплексне відстежування запитів і вирішення проблем, виявлених за допомогою сповіщень і користувацьких запитів, на платформі Managed Workplace та використання сторонніх систем автоматизації професійних послуг ConnectWise, Autotask, Salesforce, Tigerpaw тощо.
Переглянути
Відео Віддалене керування класу преміум | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Віддалене керування класу преміум, вбудоване в платформу для дистанційного моніторингу й керування без додаткової оплати, дає змогу встановлювати безпечне віддалене підключення до комп’ютера клієнта для виправлення помилок і надання послуг. За його допомогою можна перезавантажувати комп’ютер у безпечному режимі з автоматичним відновленням підключення, передавати файли, перетягуючи їх, записувати сеанси, працювати на кількох моніторах, використовувати засоби коментування на екрані, двосторонній чат тощо.
Переглянути
Відео Керування виправленнями | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Функція керування виправленнями дає змогу підтримувати операційні системи, програмне забезпечення Windows і програми сторонніх виробників в актуальному стані й захищати їх від відомих загроз. Для вибору доступні ручні й автоматизовані налаштування, за допомогою яких можна визначати політики, виконувати перевірки, затвердження, планування, встановлення й генерування звітів для всіх виправлень на керованих пристроях.
Переглянути
Відео Вбудований антивірус | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Інтегроване в платформу для дистанційного моніторингу й керування захисне рішення Antivirus Pro Plus дає змогу налаштовувати, контролювати, змінювати й впроваджувати всі керовані антивірусні політики з однієї інформаційної панелі. Його оснащено 13 захисними функціями, зокрема захистом електронної пошти, файлів, дій в Інтернеті й аналізом поведінки, для блокування програм-вимагачів і загроз. Постачальники керованих послуг можуть налаштовувати антивірусні політики, запускати сканування, створювати звіти тощо.
Переглянути
Відео Резервне копіювання та аварійне відновлення | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Резервне копіювання та аварійне відновлення вбудовано безпосередньо в платформу для дистанційного моніторингу й керування завдяки співпраці з компанією Infrascale. Це забезпечує комплексне резервне копіювання файлів, папок і платформ без операційних систем на робочих станціях і серверах. На платформі для дистанційного моніторингу й керування постачальники керованих послуг можуть отримувати доступ до графіків історії резервного копіювання, захищених станів пристроїв і відновлювати справний стан пристроїв, а також контролювати й переглядати звіти всіх резервних копіювань.
Переглянути
Відео Автоматизація | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace Автоматизація прискорює надання послуг, дає змогу ефективно використовувати час технічних працівників і швидко впроваджувати послуги на сотнях пристроїв. За допомогою понад 200 сценаріїв можна налаштувати рутинні завдання на повторення, усунення помилок і стандартизацію. Кілька сценаріїв можна поєднати в один пакет автоматизації й виконати як одне завдання.
Переглянути
Відео Оцінка безпеки об’єкта | Платформа для дистанційного моніторингу й керування Avast Business Managed Workplace За допомогою засобу оцінки безпеки об’єкта постачальники ІТ-послуг можуть провести сканування в реальному часі менш як за годину й зібрати дані результатів перевірки в наочні звіти. Ці докладні звіти допомагають постачальникам керованих послуг виявляти недоліки безпеки й виправляти їх, щоб зменшити ризики для клієнта.
Переглянути
Відео Avast Business Antivirus Комплексний захист кінцевих точок для малого бізнесу — короткий огляд від експерта.
Переглянути
Відео Avast Business Antivirus Pro Комплексний захист кінцевих точок і даних для малого бізнесу — короткий огляд від експерта
Переглянути
Відео Avast Business Antivirus Pro Plus Комплексний захист кінцевих точок, облікових та інших даних для малого бізнесу — короткий огляд від експерта
Переглянути
Відео Managed Workplace: оптимальна платформа дистанційного моніторингу й керування для постачальників керованих послуг Служба Managed Workplace створена з урахуванням сучасних вимог до безпеки. Дізнайтеся, як можна підвищити рівень своїх послуг із забезпечення безпеки, одночасно створюючи нові перспективи для розвитку свого бізнесу.
Переглянути
Відео CloudCare: консоль дистанційного керування для захисту ваших клієнтів CloudCare — це просте у використанні рішення для захисту з конфігурацією для кількох клієнтів, що дає торговельним партнерам і партнерам, що надають додаткові послуги, можливість пропонувати клієнтам додаткові функції й послуги. Дізнайтеся про можливості надання нових послуг і забезпечення стабільного доходу.
Переглянути
Додаткова інформація