Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Фільтрування вмісту

Підвищення продуктивності роботи завдяки вдосконаленому фільтруванню вмісту в реальному часі, який блокує доступ до небезпечних веб-сайтів.

Підвищення продуктивності роботи та захист робочих мереж від загроз

Запобігання кібератакам

Захист як мереж, так і користувачів за допомогою автоматичного блокування доступу до ризикованих веб-сайтів, які містять шпигунські та шкідливі програми, і інших загроз в Інтернеті.

Підвищення продуктивності роботи

Гарантія безпечного й належного використання Інтернету шляхом обмеження або блокування доступу до небажаного веб-вмісту, соціальних мереж або інших сайтів, які створюють додаткові перешкоди або обмежують продуктивність роботи.

Спрощене керування

Використання готових шаблонів для швидкого й автоматичного розгортання нових політик фільтрування або створення шаблонів за замовчуванням спеціально для настільних комп’ютерів і ноутбуків, які може використовувати будь-хто.

Рішення «Фільтрування вмісту» доступне в CloudCare

Рішення «Фільтрування вмісту» доступне в CloudCare

Фільтрування вмісту — швидкий, гнучкий і високоефективний спосіб підвищення продуктивності й безпеки завдяки обмеженню відвідування веб-сайтів для працівників. Це рішення можна легко встановити й керувати ним із платформи CloudCare.

Докладніше про CloudCare

Функції фільтрування вмісту

Жодного перенаправлення трафіку

Наша запатентована технологія V-маршрутизації не потребує перенаправлення трафіку або інших методів, які зменшують швидкість Інтернету.

Другорядні локальні паролі

Створення другорядного локального пароля для доступу до заблокованих сторінок, щоб запобігти витоку даних про пароль адміністратора.

Автоматичне блокування сайтів

Автоматичне блокування сайтів за категоріями або використання гнучких параметрів «Блокувати/Попередити/Дозволити», щоб надати доступ працівникам до певних сайтів.

Динамічне фільтрування сторінок

Динамічне фільтрування iCat сканує будь-які сторінки, які ще не класифіковані в нашій базі даних, щоб не пропустити нові загрози.

Готові шаблони

Використання готових шаблонів для швидкого налаштування різних політик для використання в офісі, вдома й у дорозі.

Сповіщення та звітність

Контроль кожного пристрою та всіх активних користувачів за допомогою миттєвих сповіщень електронною поштою й історичних звітів.