Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Захист електронної пошти

Вхідні та вихідні повідомлення електронної пошти будуть захищені, а поштові скриньки вільні від спаму.

Запобігання спаму, шифрування повідомлень електронної пошти й архівування даних для підвищення продуктивності.

Блокування загроз

Служби захисту електронної пошти захищають від спаму, вірусів, фішингових атак та інших загроз, що надсилаються електронною поштою.

Захист повідомлень електронної пошти

Захист повідомлень електронної пошти за допомогою правил політики, які визначають конфіденційний вміст і шифрують електронні листи, що відповідають визначеним критеріям.

Бездоганна інтеграція

Завдяки передплатній моделі оплати можна легко користуватися службою захисту електронної пошти без довгострокових контрактів або зобов’язань. Просто підключайте або відключайте послугу, коли це необхідно.

Рішення «Фільтрування вмісту» доступне в CloudCare

Служба «Захист електронної пошти» доступна в CloudCare

Служба «Захист електронної пошти» полегшує забезпечення захисту вхідних і вихідних повідомлень електронної пошти. Функції служби запобігають потраплянню спаму до папки «Вхідні», шифрують електронні листи, щоб гарантувати їх надійну доставку, і архівують їх, щоб контролювати розмір вхідних повідомлень.

Докладніше про CloudCare

Функції захисту електронної пошти

Надійне сховище

Усі вхідні, вихідні та внутрішні повідомлення електронної пошти спрямовуються через шлюз архіву електронної пошти. Вони фільтруються на наявність спаму та вірусів, які потім видаляються, а повідомлення індексуються та шифруються.

Набір інструментів eDiscovery

Унікальний набір інструментів eDiscovery дає змогу користувачам швидко та просто знайти потрібні електронні листи або інформацію в архіві, отримати до них доступ або відновити їх.

Неперервність користування електронною поштою

Користувачі можуть отримати доступ до будь-якого повідомлення електронної пошти в активному архіві за запитом, де б вони не були. У разі відключення внутрішньої мережі або сервера зв’язок з електронною поштою продовжуватиметься неперервно через захищені сервери з архівами електронної пошти від Avast Business.

Контроль шифрування

Повідомлення електронної пошти, надіслані без шифрування, можуть бути автоматично зашифровані, перенаправлені або заблоковані, якщо вони не відповідають політиці компанії щодо шифрування.