Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Керований антивірус

Забезпечте велику кількість кінцевих точок і клієнтів найнадійнішим антивірусним програмним забезпеченням.

Комплексний захист від загроз для даних, пристроїв і користувачів

Централізований контроль

Наша керована антивірусна служба забезпечить вас централізованим оглядом ваших ІТ-активів і неперервним захистом у мережі, запобігаючи вимкненню або видаленню антивірусного ПЗ користувачами.

Отримайте багаторівневий захист

Керований антивірус Avast Business забезпечує повноцінний захист від сучасних загроз в Інтернеті для користувачів і під’єднаних пристроїв мережі або в загальнодоступних мережах.

Захист від нових і відомих загроз

Наша світова мережа датчиків аналізує й нейтралізує найновіші загрози, перш ніж вони атакують ваш бізнес. Якщо на одному з пристроїв виявлено загрозу, ми відразу надсилаємо оновлення для всієї нашої мережі. Завдяки такій практиці нам вдається попереджати понад 1,5 мільярда заражень шкідливим ПЗ щомісяця.

Захистіть кожного одним натисканням

Захистіть свій бізнес одним натисканням

Забезпечте антивірусом велику кількість офісів і пристроїв однією командою та керуйте системою централізовано за допомогою зручної панелі, яка дасть змогу бачити все, автоматично виправляти помилки, швидко перевстановлювати захисне ПЗ та планувати сканування системи для повноцінного захисту кожного користувача. Інформацію про автономний антивірус див. в розділі антивірусні продукти.

Функції керованого антивірусу

Панель керування

Переглядайте відомості про рівень захисту на всіх підконтрольних пристроях із єдиної панелі, щоб оперативно реагувати на проблеми.

Конфігурація

Розширений контроль: зручне впровадження стандартних і спеціально розроблених планів обслуговування на робочих станціях і серверах клієнтів.

Звіти

Створюйте змістовні докладні звіти про дії одним натисканням кнопки для демонстрації відповідності й рівня захисту, який ви надаєте.

Комплексний захист

Автоматизуйте захист і запускайте, оновлюйте, перевстановлюйте та видаляйте продукти сторонніх розробників одним натисканням.

Захист в Інтернеті

Захищайте бізнес від загроз в Інтернеті завдяки широкому набору функцій для безпеки даних і особистих відомостей.

Розширена аналітика

Скористайтеся нашою унікальною системою виявлення загроз, яка аналізує величезні обсяги даних від сотень мільйонів користувачів з усього світу для забезпечення абсолютного захисту від шкідливого ПЗ та загроз нульового дня.

Підтримка кількох ОС

Захист кінцевих точок підтримує пристрої з MacOS і комп’ютери й сервери з Windows.