Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Керування виправленнями

Украй важливо мати надійний захист кінцевих точок, але для цього одного антивірусу недостатньо. Служба «Керування виправленнями» Avast Business дає змогу легко виявляти небезпечні вразливості та встановлювати виправлення з центральної панелі керування.

Тільки для ОС Windows.

615 грн.

за 1 пристрій на рік

Якщо ви вже використовуєте консоль керування Avast Business, увійдіть у свій обліковий запис і придбайте службу Patch Management звідти.

Керування виправленнями має дуже важливу роль у багаторівневому захисті кінцевих точок.

Patch Management

Керування виправленнями має дуже важливу роль у захисті кінцевих точок. Виправлення випускають, щоб усувати вразливості й недоліки захисту операційних систем Windows та іншого програмного забезпечення. Якщо вчасно їх не застосовувати, можна наразити мережі на серйозну небезпеку.

Більшість компаній розуміє важливість встановлення виправлень. Проте є й такі, яким це не здається важливим, адже виправлень дуже багато, їх встановлення часто заважає роботі й вони можуть спричиняти проблеми в інших системах.

Керування виправленнями, яке відтепер доступне і в Management Console, і в CloudCare, допомагає швидше усувати проблеми, адже ви зможете легко знайти та розгорнути важливі виправлення та відстежувати операції з центральної панелі керування.

Переглянути відео

Як працює застосування виправлень?

1

Перевірка всіх пристроїв на наявність виправлень, яких бракує

Виберіть частоту сканування на наявність виправлень — щодня, щотижня або щомісяця — і точний час його виконання.

2

Встановлення виправлень

Виправлення застосовуються автоматично до всіх постачальників, програм і рівнів критичності, однак можна додати до винятків будь-яку програму, виправлення до якої не потрібно встановлювати.

3

Перевірка стану виправлення

На панелі керування можна легко відстежувати, яких виправлень бракує, переглядати їх назви й рівень важливості, а також примітки до випуску, дату випуску тощо.

Patch Management

Посильте захист програм і запобігайте вразливостям за допомогою комплексної служби керування виправленнями.

Запобігання вразливостям

Автоматично підтримуйте операційну систему Windows і програмне забезпечення інших виробників в актуальному стані, щоб запобігти виникненню можливих вразливостей і недоліків безпеки.

Забезпечення відповідності

Виявляйте застаріле чи невдало встановлене програмне забезпечення та застосовуйте виправлення, щоб забезпечити відповідність стандартам законодавства й компанії та запобігти порушенням безпеки.

Централізоване керування

Централізовано керуйте виправленнями: скануйте будь-які пристрої, плануйте розгортання і переглядайте звіти, використовуючи єдину панель керування.

Чи захищені ваші кінцеві точки?

Нещодавно ми перевірили захищеність 500 000 кінцевих точок, і лише 29 % із них пройшли усі перевірки виправлень. Тільки 304 з 500 000 перевірених пристроїв мали всі потрібні виправлення.

Можливості служби Patch Management

Гнучкий графік розгортання

Призначайте розгортання затверджених виправлень на потрібний час заздалегідь або вручну розгортайте їх у групах або на окремих пристроях.

Можливості головного агента

Завантажуйте всі виправлення, яких бракує, на головний агент, що розгорне їх на всіх керованих пристроях мережі.

Інтуїтивно зрозуміла панель керування

Керуйте всіма виправленнями програм і переглядайте, які з них установлено, яких бракує, а які не працюють, на будь-якому пристрої, у зручному графічному поданні.

Результати сканування виправлень

Переглядайте детальні результати сканування на єдиній платформі. Тут є все: перелік виправлень, яких бракує, рівень їх важливості, посилання на статті в базі знань, дати випуску, описи тощо.

Налаштовуване встановлення виправлень

Обирайте постачальників програмного забезпечення, продукти та рівень важливості виправлень для сканування та встановлення. Без зайвого клопоту створюйте винятки для програм.

Автоматичне сканування

Заплануйте автоматичне сканування на наявність виправлень щодоби та їх регулярне автоматичне розгортання щочетверга. Ви можете будь-коли змінити ці стандартні налаштування.

Тисячі виправлень

Розгортайте виправлення для ОС Windows і тисяч інших сторонніх програм, щоб забезпечити їх надійний захист.

Відкочування та ігнорування

Відкочуйте нестабільні виправлення на окремих пристроях або ігноруйте їх, щоб вони не відображалися в результатах сканування та не застосовувалися повторно.

Тисячі сумісних програм

Наша добірка виправлень включає операційні системи Windows і тисячі програм сторонніх виробників, як-от:

Тисячі сумісних програм Переглянути повний перелік програм

Служба Patch Management на консолі керування

Служба «Керування виправленнями» і всі продукти Avast Business Antivirus розгортаються через консоль Management Console, даючи змогу легко керувати захистом кінцевих точок усіх пристроїв з однієї платформи. Керувати службою «Керування виправленнями» можна тільки з консолі.

Дізнатися більше про консоль керування

Якщо ви вже використовуєте консоль керування Avast Business, увійдіть у свій обліковий запис і придбайте службу Patch Management звідти.

Patch Management - Management Console
Відтепер керування виправленнями доступне і в CloudCare.

Стан застосування виправлень можна легко перевірити на консолі керування

Служба «Керування виправленнями» Avast Business

Автоматично виправляє й оновлює операційну систему Windows і тисячі сторонніх програм.

Тільки для ОС Windows.

615 грн.

Придбати 90-денна безкоштовна пробна версія

Якщо ви вже використовуєте консоль керування Avast Business, увійдіть у свій обліковий запис і придбайте службу Patch Management звідти.

30-денна гарантія повернення грошей

Запитання та відповіді

Вимоги до системи

Чи слід вимикати Windows Update, перш ніж користуватися службою Patch Management?

Так, рекомендуємо змінити налаштування служби Windows Update на пристроях за допомогою Windows Update Center і/або Групової політики, щоб служба Patch Management могла здійснювати оновлення.

Службу Windows Update не потрібно вимикати. Щоб забезпечити успішне встановлення виправлень, слід вибрати для неї стан Вручну або Автоматично. Крім того, на кожному пристрої потрібно вибрати для служби Windows Update параметр Ніколи не перевіряти наявність оновлень у розділі Панель керування > Система й безпека > Windows Update > Змінити параметри.

Чи потрібно мені вносити які-небудь зміни до апаратного або програмного забезпечення, перш ніж користуватися службою Patch Management?

Встановлення виправлень відбуватиметься за допомогою локальної системи віддаленого пристрою, тому переконайтеся, що це дозволено.

Що буде з функцією «Оновлення програм»?

Ми прибрали функцію «Оновлення програм» з антивірусних продуктів Avast Business, оскільки вона заважає роботі служби Patch Management.

Як встановити графік виправлень для груп і/або пристроїв?

Графік застосування виправлень можна вибрати в розділі Device Settings (Налаштування пристрою) > Policy (Політика) > Patch Management (Керування виправленнями) > Step 2 (Крок 2). Згідно зі встановленою вами політикою служби Patch Management до всіх пристроїв і груп застосовуватиметься вибраний графік.

Чим відрізняються сторінки Patches (Виправлення) і Devices (Пристрої)?

На сторінці Patches (Виправлення) подано інформацію про всі виправлення, яких бракує, для всіх пристроїв, підключених до консолі. На сторінці Devices (Пристрої) наведено перелік пристроїв, а на вкладці Device Patch Results (Результати перевірки виправлень на пристрої) зазначено, яких виправлень бракує конкретному пристрою.

Як перевірити стан виправлень усіх своїх керованих пристроїв?

Загалом ми маємо 6 звітів, які містять докладні відомості про рівень критичності виправлень, які встановлено або не встановлено, із зазначенням постачальника, а також про програмне забезпечення.

Де можна перевірити, скільки пристроїв мають ліцензію на встановлення виправлення?

Перевірити, скільки пристроїв мають ліцензію на виправлення, можна в розділі Licenses (Ліцензії) на консолі.

Чому виправлення не встановлюються на мої пристрої з ОС Mac OS X?

Ми плануємо розпочати підтримку служби Patch Management для пристроїв з ОС Mac OS X у другій половині 2019 року.

Чому на деяких пристроях немає виправлень, навіть після того, як їх встановлено?

Причин може бути кілька.

 1. Встановлення виправлення на пристрій досі триває, після його успішного завершення зміни буде відображено на консолі.
 2. Можливо, під час встановлення виправлення сталася помилка, його буде повторно встановлено під час наступного запланованого застосування виправлень згідно з вашим графіком.
 3. Пристрій вимкнуто.

Де можна змінити графік виправлень і додати винятки?

Можна змінити графік застосування виправлень і виключити постачальників і програми на вкладці Device Settings (Налаштування пристрою) > Select Policy (Вибрати політику) > Patch Management (Керування виправленнями).

Чи можна встановити виправлення на всі свої пристрої за один раз?

Так, можна вручну встановити виправлення на окремі пристрої та групи пристроїв за один раз.

Який стан можуть мати виправлення?

Виправлення матимуть один із наведених нижче станів.

 • Заплановано: (сіра позначка) - виправлення підтверджено, його встановлення на пристроях заплановано
 • Встановлено: (зелена позначка) - виправлення успішно встановлено на пристрої
 • Не вдалося встановити: (червона позначка) - не вдалося встановити виправлення на пристрої
 • Бракує: (жовта позначка) - виправлення бракує на пристроях
 • Потрібне сканування: (сіра позначка) - очікування запуску сканування виправлень на пристрої
 • Не вдалося виконати сканування: (червона позначка) - не вдалося запустити сканування виправлень на пристрої

Скільки триває встановлення виправлень на пристрій?

Це може тривати від кількох секунд до годин. Тривалість залежить від розміру виправлення, яке завантажується на пристрій, програми, яка оновлюється, а також апаратного забезпечення пристрою.

Чи завантажуватиме й встановлюватиме пристрій, вибраний як головний, виправлення на мої пристрої?

Так, пристрій, вибраний як головний, використовуватиметься для зберігання виправлень програмного забезпечення й поширюватиме їх на інші пристрої в мережі для збереження пропускної здатності. Якщо головний пристрій не вибрано, пристрої завантажуватимуть виправлення для програмного забезпечення безпосередньо з Інтернету (не рекомендовано).

 • Операційна система Windows:
 • Компанія Avast Software s.r.o. надає продукти Avast Business, сумісні з такими версіями ОС: Windows 7 (пакет оновлень 1), Windows 8, Windows 8.1, Windows 10: Windows 10 Pro, Windows 10 Education і Windows 10 Enterprise. Продукти Avast Business сумісні з такими гілками обслуговування Windows 10: Current Branch (CB), Current Branch for Business (CBB), Long-Term Servicing Branch (LTSB). Їх підтримка надаватиметься протягом строку служби програми.
 • Сервери:
 • Windows Server 2016 (64-розрядна версія)
 • Windows Server 2012 (64-розрядна версія)
 • Windows Server 2008 R2 (64-розрядна версія з останнім пакетом оновлень, за винятком випуску Server Core Edition)
 • Microsoft Exchange Server 2016 (64-розрядна версія)
 • Microsoft Exchange Server 2013 (64-розрядна версія)
 • Microsoft Exchange Server 2010 (64-розрядна версія, пакет оновлень 2)
 • Обладнання:
 • Intel Pentium 4 або AMD Athlon 64 із підтримкою інструкцій SSE2, принаймні 256 МБ оперативної пам’яті та 2 ГБ на жорсткому диску.