Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Захищений веб-шлюз

Новий рівень захисту мережі від Avast Business

Від захисту кінцевих точок до безпеки всіх елементів IT-інфраструктури

Блокування доступу до відомих шкідливих веб-сайтів, завантажень і розташувань лежить в основі служби «Захищений веб-шлюз» від Avast Business. Наша служба дає змогу запобігти проникненню атак у вашу мережу та нейтралізує ті, що або активні, або можуть стати активними.

Масштабування послуг залежно від потреб

Наша мережа виявлення загроз географічно охоплює понад 100 центрів обробки даних на п’яти різних континентах і використовує десятки найпопулярніших інформаційних джерел про загрози. Ці джерела завжди на сторожі безпеки та відстежують, обробляють і повідомляють про приблизно 30 мільярдів запитів на день.

Постійне вдосконалення роботи служби в реальному часі

Коли наша служба виявляє некатегоризовану веб-адресу, сайт перевіряється на наявність загроз і класифікується в одній із десятків категорій, у такий спосіб постійно оновлюючи всю мережу безпеки.

Охоплення всього периметра даних за допомогою хмарної технології

Оскільки дані компанії все частіше зберігаються в хмарі, хмарний захист служби «Захищений веб-шлюз» гарантує вам безпеку й можливість не піклуватися про кібератаки та витік даних, натомість зосередившись на розширенні бізнесу.

Служба «Захисний веб-шлюз» доступна в CloudCare

Служба «Захисний веб-шлюз» доступна в CloudCare

Захищений веб-шлюз забезпечує новий рівень усебічного захисту CloudCare. CloudCare має потужну комбінацію служб захисту кінцевих точок і мережі, яка гарантує винятковий рівень безпеки й докладну звітність за допомогою простої у використанні платформи хмарного керування.

Докладніше про CloudCare