Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Рішення для керування безпекою

Виявляйте аномалії та пом’якшуйте наслідки загроз, перш ніж вони пошкодять вашу мережу.

Отримайте необхідні інструменти для встановлення абсолютного контролю та видимості в усій вашій захисній екосистемі.

Багаторівневий захист

Отримайте перевагу над новими загрозам за допомогою сучасних багаторівневих служб захисту кінцевих точок і мереж ззовні.

Глибока інтеграція

Замініть спеціалізовані рішення та прогалини в безпеці на універсальні служби, які об’єднуються для захисту бізнесу від кібератак.

Повна видимість

Керуйте всіма даними, пристроями й учасниками вашої мережі за допомогою однієї зручної консолі. Швидко реагуйте на нові загрози, керуючи рівнями захисту в реальному часі.

Виберіть керовану платформу, яка найкраще підходить для вашого бізнесу

Avast Business пропонує дві керовані платформи, кожна з яких містить необхідні інструменти й аналітичні дані для повного контролю та доступу в усій системі захисту. Об’єднання потрібних рівнів на інтуїтивній платформі спрощує роботу бізнесу й забезпечує абсолютний захист. Ознайомтеся з нашими захисними платформами нижче, щоб вибрати ту, яка підходить вам найкраще.

Консоль керування
  • Зручний інтерфейс
  • Основні звіти
  • Керування політикою
  • Дистанційне встановлення

Консоль керування Avast Business ідеально підходить невеликим компаніям, яким потрібна зручна платформа (хмарна або локальна) для швидкого встановлення антивірусу з покриттям багатьох кінцевих точок, неперервного моніторингу та забезпечення першокласного захисту.

CloudCare
  • Централізована панель керування
  • Докладні звіти
  • Дистанційна ІТ-підтримка
  • Інтеграція зі сторонніми продуктами

CloudCare: поєднуйте служби захисту кінцевих точок і мережі, виявляйте загрози та вирішуйте проблеми на одній платформі SaaS. До служб безпеки належать захищений веб-шлюз, захист електронної пошти, антивірус, резервне копіювання та відновлення тощо.

Порівняти керовані захисні рішення

Порівняти функції та служби кожної платформи

  Management
Console
CloudCare
 

Функції

Центральна панель керування Так Так
Локально Так
Хмара Так Так
Звітність обмежено Так
Керування політикою Так Так
Дистанційна ІТ-підтримка Так
Інтеграція зі сторонніми продуктами Так
Моніторинг і сповіщення в реальному часі Так Так

Послуги із забезпечення захисту

Антивірус Так
Antivirus Pro Так
Antivirus Pro Plus Так Так
Керування виправленнями Новинка Так Так
Фільтрування вмісту Так
Захист електронної пошти Так
Захищений веб-шлюз Так
Захищений інтернет-шлюз Новинка Так
Резервування й відновлення Так
Докладніше Докладніше

Що кажуть про нас інші

<

us Matthew Husk Walgreens

Avast — одне з небагатьох антивірусних рішень, яке мої клієнти використовують на роботі та вдома, і це робить його ще зручнішим і ефективнішим. …Це чудовий інструмент для нашого бізнесу, адже він включає такі важливі функції, як VPN, брандмауер і пісочницю.

ca Dawn Michael Next Gen Mechanicals Inc

Avast легко встановлюється, працює на багатьох пристроях і виконує завдання у фоновому режимі без проблем. Чудово те, що в разі виникнення проблеми антивірус подбає про неї та захистить вас від будь-яких загроз!

gb Joe Benson

Avast — це простий, але надійний антивірус. Він захищає вас, коли ви переглядаєте веб-сторінки, повідомлення електронної пошти та платежі, і навіть нагадує вам про необхідність очищення невикористаних файлів або кешу програмного забезпечення. Я використовую його протягом багатьох років вдома й на роботі і жодного разу не стикнувся із зараженням.

us Feaster, Technology Manager LGK Computers

CloudCare гарантує захист наших клієнтів і дає нам змогу бути на крок попереду проблем. З єдиного центрального порталу ми можемо розгортати, оновлювати важливі служби захисту та керувати ними. Це допомагає нам ефективно працювати, демонструвати клієнтам якість своїх послуг і будувати сильний бізнес.

>