Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Що робити, якщо не виходить видалити Avast із ПК з ОС Windows

Усунення несправностей, пов’язаних із продуктами Avast Antivirus

Якщо функції чи компоненти програми Avast Antivirus не працюють належним чином або вона не оновлюється як слід, рекомендуємо виправити встановлену версію Avast або відвідати сторінку служби підтримки Avast, щоб отримати загальні поради з усунення несправностей.

У деяких випадках вам, можливо, доведеться повністю видалити й знову встановити продукт Avast Antivirus. Існує кілька способів видалення програми Avast: за допомогою налаштувань у розділі «Програми та функції» ОС Windows 10, спеціальної службової програми Avast Clear і командного рядка.

У цій статті описані інструкції з видалення програми Avast Antivirus за допомогою Avast Clear, а також командного рядка, якщо наш засіб виявиться неефективним.

Avast Clear може видалити з вашого ПК з ОС Windows низку програм Avast Antivirus:

Видалення Avast Antivirus за допомогою спеціального засобу Avast Clear

Avast Clear використовує окреме вікно, завдяки чому може обійти програму, яка зазвичай використовується для видалення продуктів Avast. Навіть якщо з’явиться повідомлення про виконання встановлення, ви все одно зможете видалити програму Avast. Якщо вам не вдалося видалити програму Avast звичним способом, ви зможете зробити це за допомогою спеціального засобу Avast.

Видалення програми Avast із ПК з ОС Windows 10 за допомогою Avast Clear

 1. Завантажте службову програму для видалення avastclear.exe і збережіть її в зручному місці на комп’ютері (за замовчуванням усі завантажені файли зберігаються до папки Завантаження).
 2. Натисніть файл правою кнопкою миші та виберіть пункт Запустити з правами адміністратора. Якщо з’явиться запит на дозвіл, натисніть Так.
 3. Натисніть Так у діалоговому вікні Avast Clear, щоб запустити комп’ютер у безпечному режимі.
 4. Виберіть папку, що містить програмні файли Avast, і продукт Avast Antivirus, який бажаєте видалити (розташування та продукт зазвичай виявляються автоматично). Натисніть Видалити.
 5. Перезапустіть комп’ютер.

Інструкції з видалення Avast із ПК з ОС Windows 7 і Windows 8 за допомогою Avast Clear див. в посібнику служби підтримки Avast.

Видалення Avast, якщо запущено програму встановлення

Ви не зможете видалити програму Avast звичним способом, якщо запущено встановлення. Спочатку зупиніть цей процес, а тоді видаліть Avast за допомогою Avast Clear. Діалогове вікно з повідомленням про виконання встановлення з’являється, коли ви намагаєтеся видалити Avast під час оновлення вірусних сигнатур у фоновому режимі або якщо ви вже розпочали процес видалення.

Припинення встановлення Avast і видалення програми Avast

 1. Відкрийте Avast Antivirus і перейдіть до розділу Меню > Налаштування > Усунення несправностей. Зніміть прапорець поруч із пунктом Увімкнути самозахист.
 2. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + Esc одночасно, щоб відкрити диспетчер завдань.
 3. Виберіть пункт Avast Antivirus і натисніть Завершити завдання.
 4. Тепер ви можете видалити програму Avast Antivirus за допомогою Avast Clear.

Видалення Avast за допомогою командного рядка

Якщо вам не вдалося видалити програму Avast, використовуючи Avast Clear, ви можете зробити це за допомогою командного рядка. Ми рекомендуємо використовувати цей спосіб, тільки якщо засіб Avast Clear виявився неефективним.

Видалення програми Avast Antivirus за допомогою командного рядка ОС Windows 10

 1. Відкрийте файловий провідник і введіть в адресний рядок c:\Program Files\Avast Software\Avast\setup\, потім відкрийте файл Stats.ini.
 2. Прокрутіть до пункту Common і введіть SilentUninstallEnabled=1. Збережіть зміни.
 3. Введіть cmd (командний рядок) у пошуковому рядку меню Пуск і виберіть пункт Запустити з правами адміністратора.
 4. Введіть команду c:\Program Files\Avast Software\Avast\setup\ і натисніть клавішу Enter.
 5. Введіть instup.exe /instop:uninstall /silent і натисніть клавішу Enter.

Порада. Якщо вам не вдалося видалити програму за допомогою командного рядка, відключіть налаштування самозахисту. Для цього відкрийте Avast Antivirus, перейдіть у розділ «Налаштування» > «Загальні» > «Усунення несправностей» і зніміть прапорець поруч із пунктом «Увімкнути самозахист». Потім знову спробуйте видалити програму за допомогою командного рядка.

Закрити

Майже готово!

Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.