Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Прокрутити донизу

Запускайте невідомі програми зі впевненістю

«Пісочниця» дає змогу запускати програми, завантажувати файли та відвідувати веб-сайти у безпечному віртуальному середовищі, відокремленому від решти операційної системи ПК.

Чим ви ризикуєте?

Запуск невідомих програм, завантаження відео та інших файлів з невідомих ресурсів або відвідування неперевірених веб-сайтів здатне призвести до інфікування ПК, що дозволяє хакерам отримати доступ до ваших особистих даних.

Як хакери можуть викрадати мої дані?

Хакери можуть використовувати програми, файли та веб-сайти для проникнення на ваш комп'ютер та його зараження. Функція «Пісочниця» дозволяє без хвилювань запускати підозрілі файли в місці, відокремленому від усього комп'ютера. Якщо файл виявиться безпечним, ви зможете перенести його на жорсткий диск. В іншому ж разі запуск буде абсолютно безпечним для вашого комп'ютера.

Запускайте програми та файли в безпечному віртуальному середовищі

Усі платні продукти Avast для ПК включають функцію «Пісочниця», тож ви можете запускати програми, завантажувати файли та відвідувати будь-які веб-сайти без ризику випадково інфікувати комп'ютер.

У всіх платних продуктах Avast є функція «Пісочниця». Щоб безпечно запустити файл .exe в ізольованому середовищі, просто клацніть його правою кнопкою миші та виберіть пункт «Запустити у пісочниці». Також можна відкрити інтерфейс Avast і клацнути плитку «Захист». У цьому розділі ви побачите піктограму пісочниці. Відкривши її, можна запускати будь-які програми.

У вас ще немає Avast?