We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Прокрутити донизу

Запускайте невідомі програми зі впевненістю

«Пісочниця» дає змогу запускати програми, завантажувати файли та відвідувати веб-сайти у безпечному віртуальному середовищі, відокремленому від решти операційної системи ПК.

Чим ви ризикуєте?

Запуск невідомих програм, завантаження відео та інших файлів з невідомих ресурсів або відвідування неперевірених веб-сайтів здатне призвести до інфікування ПК, що дозволяє хакерам отримати доступ до ваших особистих даних.

Як хакери можуть викрадати мої дані?

Хакери можуть використовувати програми, файли та веб-сайти для проникнення на ваш комп'ютер та його зараження. Функція «Пісочниця» дозволяє без хвилювань запускати підозрілі файли в місці, відокремленому від усього комп'ютера. Якщо файл виявиться безпечним, ви зможете перенести його на жорсткий диск. В іншому ж разі запуск буде абсолютно безпечним для вашого комп'ютера.

Запускайте програми та файли в безпечному віртуальному середовищі

Усі платні продукти Avast для ПК включають функцію «Пісочниця», тож ви можете запускати програми, завантажувати файли та відвідувати будь-які веб-сайти без ризику випадково інфікувати комп'ютер.

У всіх платних продуктах Avast є функція «Пісочниця». Щоб безпечно запустити файл .exe в ізольованому середовищі, просто клацніть його правою кнопкою миші та виберіть пункт «Запустити у пісочниці». Також можна відкрити інтерфейс Avast і клацнути плитку «Захист». У цьому розділі ви побачите піктограму пісочниці. Відкривши її, можна запускати будь-які програми.

У вас ще немає Avast?