Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Scroll down

Запускайте невідомі програми з упевненістю

У пісочниці можна запускати програми, завантажувати файли та відвідувати сайти в безпечному віртуальному середовищі, ізольованому від решти ПК.

Чим ви ризикуєте?

Запуск невідомих програм, завантаження відео й інших файлів із невідомих джерел або відвідування неперевірених веб-сайтів можуть призвести до інфікування ПК, що надасть хакерам доступ до ваших особистих даних.

Як хакери можуть викрасти мої дані?

Хакери можуть використовувати програми, файли й веб-сайти, щоб проникнути на ваш ПК та інфікувати його. Пісочниця дає змогу безпечно запускати підозрілі файли в середовищі, ізольованому від решти комп’ютера. Якщо файл виявиться безпечним, ви зможете перенести його на свій пристрій. В іншому ж разі запуск буде абсолютно безпечним для вашого комп’ютера.

Запуск програм і файлів у безпечному віртуальному середовищі

Усі платні продукти Avast для ПК мають функцію «Пісочниця», тож ви можете запускати програми, завантажувати файли та відвідувати будь-які веб-сайти без ризику випадково інфікувати комп’ютер.

У всіх платних продуктах Avast є функція «Пісочниця». Щоб безпечно запустити файл .exe в ізольованому середовищі, просто клацніть його правою кнопкою миші та виберіть пункт «Запустити у пісочниці». Також можна відкрити інтерфейс Avast і клацнути плитку «Захист». У цьому розділі ви побачите піктограму пісочниці. Відкривши її, можна запускати будь-які програми.

У вас ще немає Avast?