Прокрутити донизу

Запускайте невідомі програми зі впевненістю

«Пісочниця» дає змогу запускати програми, завантажувати файли та відвідувати веб-сайти у безпечному віртуальному середовищі, відокремленому від решти операційної системи ПК.

Чим ви ризикуєте?

Запуск невідомих програм, завантаження відео та інших файлів з невідомих ресурсів або відвідування неперевірених веб-сайтів здатне призвести до інфікування ПК, що дозволяє хакерам отримати доступ до ваших особистих даних.

Як хакери можуть викрадати мої дані?

Хакери можуть використовувати програми, файли та веб-сайти для проникнення на ваш комп'ютер та його зараження. Функція «Пісочниця» дозволяє без хвилювань запускати підозрілі файли в місці, відокремленому від усього комп'ютера. Якщо файл виявиться безпечним, ви зможете перенести його на жорсткий диск. В іншому ж разі запуск буде абсолютно безпечним для вашого комп'ютера.

Запускайте програми та файли в безпечному віртуальному середовищі

Усі платні продукти Avast для ПК включають функцію «Пісочниця», тож ви можете запускати програми, завантажувати файли та відвідувати будь-які веб-сайти без ризику випадково інфікувати комп'ютер.

Ви вже користуєтеся якимось платним продуктом Avast? Good. Щоб запустити будь-який файл .exe окремо від решти операційної системи вашого ПК, просто клацніть по файлу правою кнопкою миші та виберіть «Запустити у пісочниці». Можна також відкрити інтерфейс Avast, вибрати в меню «Інструменти», а потім вибрати «Пісочниця».

У вас ще немає Avast?