We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Avast Battery Saver для Windows

Avast Battery Saver зупиняє процеси, які споживають забагато енергії, і забезпечує вашому ноутбуку до 32 % додаткового часу роботи від акумулятора.

30-денна гарантія повернення грошей

Більше пального для вашого цифрового життя

Кожен знає, як це — практично закінчити оформлення важливого документа або майже додивитися чудовий фільм, коли раптом повністю розряджається акумулятор. Відтепер завдяки Avast Battery Saver для Windows ваш ноутбук використовуватиме енергію ефективніше.

Laptop image

Регулювання роботи комп’ютера

Laptop image
Avast Battery Saver аналізує виконувані операції та регулює роботу процесора відповідно до ваших потреб, уникаючи зайвих витрат енергії.
Laptop image

Автоматичне налаштування екрана

Laptop image
Екран — це найбільший марнотратник енергії. Ми запрограмували автоматичне регулювання яскравості й вимкнення екрана, коли він не використовується.
Laptop image

Вимкнення енергозатратних процесів

Laptop image
Bluetooth, Wi-Fi і жорсткий диск споживають багато енергії. Під час роботи від акумулятора вони вимикатимуться, коли ви їх не використовуєте.

І найголовніше: абсолютна автоматичність

Під час роботи від акумулятора енергія заощаджується автоматично.

І найголовніше: абсолютна автоматичність

Можливо, у вас ще залишилися питання...

МІНІМАЛЬНІ ВИМОГИ ДО СИСТЕМИ

 • Windows 10, крім випусків Mobile та IoT Core (32- та 64-розрядні версії); Windows 8/8.1, крім випусків RT та Starter (32- та 64-розрядні версії); Windows 7 SP1 або новіше, будь-які випуски (32- та 64-розрядні версії)
 • Повністю сумісний з ОС Windows ПК з процесором Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 або потужнішим (має підтримувати інструкції SSE2)
 • Принаймні 256 МБ оперативної пам’яті
 • 200 МБ вільного місця на жорсткому диску
 • Для завантаження й оновлення програми потрібне підключення до Інтернету.
 • Рекомендована оптимальна стандартна роздільна здатність екрана: не менше 800 x 600 пікселів

Щоб скоротити витрати енергії та подовжити час роботи від акумулятора, Avast Battery Saver виконує такі дії:

 • знижує частоту процесора;
 • оптимізує параметри екрана;
 • вимикає Bluetooth і Wi-Fi (якщо ці функції не використовуються).

Щоб визначити, яких саме заходів має вживати Avast Battery Saver для подовження роботи від акумулятора, увімкніть і налаштуйте користувацький профіль.

ПРИМІТКА. Регулювати роботу пристрою можна за будь-якого вибраного профілю за допомогою плиток Bluetooth, Wi-Fi і Яскравість внизу панелі керування програми.

Залежно від вибраного профілю Avast Battery Saver може зменшувати швидкість роботи процесора для збереження заряду акумулятора. Під час роботи з програмами Office або перегляду сайтів ви навряд це відчуєте. Якщо потрібна більша продуктивність і ви готові пожертвувати зарядом акумулятора, можна змінити рівень продуктивності в меню налаштувань.

 • Профіль «Користувацький». Вплив на продуктивність системи залежить від користувацьких налаштувань. Щоб відрегулювати роботу процесора за ввімкнутого користувацького профілю, перейдіть у ☰ Меню ▸ Налаштування ▸ Користувацький режим ▸ Обладнання й пристрої ▸ Продуктивність процесора. Детально про налаштування користувацького профілю читайте в цій статті:
 • Профіль «Максимальний». Параметри цього профілю налаштовано для досягнення максимального енергозбереження, тож ви можете помітити невелике зниження швидкості роботи процесора. Змінити налаштування профілю «Максимальний» неможливо.

Наразі програма Avast Battery Saver доступна тільки для ПК з Microsoft Windows 7 SP1 або новішої версії. Цей продукт не можна використовувати на двох чи більше пристроях одночасно, однак ви можете переносити підписку з одного пристрою на інший.

Так. Щоб перенести підписку на інший пристрій, виконайте описані нижче дії.

 • 1. Видаліть Avast Battery Saver із пристрою, де програму зараз установлено.
 • 2. Установіть Avast Battery Saver на новий пристрій.
 • 3. Активуйте Avast Battery Saver на новому пристрої.

Бажаєте прискорити роботу свого ПК? Довірте це Avast Cleanup. Бажаєте покращити якість графіки та звуку, а також роботу зовнішнього пристрою? Довірте це Avast Driver Updater.