We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Avast Family Space

Програма для батьківського контролю, що працює на пристроях iPhone і Android

Програму Avast Family Space, розроблену для Android і iPhone, оснащено ефективними функціями батьківського контролю та визначення розташування, які допоможуть вам захистити своїх дітей в Інтернеті й за його межами.

Турбота про дітей у цифровому світі

Близько половини дітей у віці від 10 до 12 років мають власний смартфон*. Для батьків це означає постійне хвилювання: вони не знають, з ким їхні діти спілкуються, скільки часу проводять в Інтернеті й чи не отримують доступ до небажаного вмісту. З Avast Family Space ви будете спокійні, адже зможете коли завгодно дізнаватися поточне розташування вашої дитини та контролювати її дії в Інтернеті.

* Звіт Nielsen за 2017 р.

Постійний доступ до інформації про розташування дитини

Avast Family Space застосовує надсучасні GPS-технології визначення розташування, аби ви в будь-який момент могли переконатися, що ваша дитина в безпеці.

Свобода для дітей і спокій для вас
Avast Family Space дає змогу переглянути розташування дитини на карті GPS і в будь-який момент переконатися, що вона в безпеці.
Будьте певні, що ваша дитина дісталася місця призначення
Отримуйте автоматичні сповіщення, коли ваша дитина прибуває в конкретне місце, наприклад додому, у школу чи в гурток, або залишає його.

Зробіть Інтернет безпечнішим

Ви не можете вплинути на Інтернет, однак у ваших силах контролювати дії своїх дітей у ньому. Убережіть їх від небажаного вмісту й навчіть користуватись Інтернетом правильно.

Установіть вікові обмеження для вмісту
Виберіть один із чотирьох попередньо налаштованих фільтрів вмісту залежно від вікової групи дитини або блокуйте певні сайти й програми, які можуть бути небезпечними або неприйнятними.
Допоможіть дитині відірватися від Інтернету, коли це потрібно
Згідно з дослідженням близько половини підлітків постійно перебувають у мережі*. Використовуйте функцію призупинення доступу до Інтернету, щоб допомогти вашій дитині зосередитися на навчанні або виспатися.
Будьте завжди на зв’язку
Неможливість зв’язатися з дітьми — найбільший страх усіх батьків. Стежте за станом акумулятора телефона вашої дитини та нагадуйте про заряджання, щоб ви завжди залишалися на зв’язку.

Можливо, у вас ще залишилися питання...

Avast Family SpaceAvast Family Space

Перетворення Інтернету й навколишнього світу на безпечніше середовище для ваших дітей.