Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Генератор випадкових паролів

FvXMf4Y70Dedn7X
15

Як запам’ятати випадковий пароль?
Підказка: у цьому немає потреби!

За допомогою Avast Passwords можна створювати безпечні паролі для будь-якого веб-сайту, не виходячи з нього. Крім того, ця програма може автоматично вводити збережені облікові дані, паролі та дані кредитних карток. Справжня магія.

Завантажити безкоштовно

Запитання й відповіді щодо генератора паролів

Нижче наведено відповіді на поширені запитання щодо генератора паролів.
Чи безпечно використовувати генератор паролів Avast?
Цілком! Усі паролі, що створюються за допомогою генератора паролів Avast, генеруються локально на вашому комп’ютері. Вони ніде не зберігаються й нікуди не надсилаються. Створені паролі недоступні навіть для Avast. Просто не забудьте закрити сторінку після генерування й копіювання пароля, щоб інші особи, які використовують ваш комп’ютер, не побачили його.
Навіщо потрібен генератор паролів?
Бо придумати справді випадковий пароль людині складно. Користувачі часто використовують слова або числа, які щось означають для них: кличка домашньої тварини, дівоче прізвище матері, дні народження дітей, тексти пісень тощо. Проблема в тому, що такий пароль легко вгадати.

Пам’ятайте: вгадують не люди, а комп’ютери. Звичайний комп’ютер може перевіряти понад сто мільйонів паролів на секунду, а якщо на ньому встановлено хакерські інструменти на базі графічного процесора, то ця цифра сягає мільярдів паролів на секунду. Довжина пароля та його складність надзвичайно важливі.

Тому не ризикуйте. Використовуйте генератор випадкових паролів для створення довгих, справді випадкових паролів, які не зможуть зламати навіть найпотужніші комп’ютери.
Який пароль можна вважати надійним?
Надійні паролі довгі — справді довгі (понад 16 символів) — і випадкові. Саме так. Але проблема в тому, що люди погано запам’ятовують довгі й випадкові паролі. Ось для чого потрібна програма Avast Passwords — безкоштовний диспетчер паролів, який може не тільки генерувати довгі й справді випадкові паролі, а й пам’ятати їх усі та виконувати автоматичний вхід в облікові записи.
Чи потрібно мати унікальний пароль для кожного облікового запису?
Так! Використовувати однаковий пароль для кількох облікових записів украй небезпечно. Якщо хакери дізнаються пароль одного з облікових записів, вони матимуть пароль і для всіх інших. Тому ніколи не використовуйте паролі повторно. Використовуйте різні, унікальні паролі для кожного облікового запису. (Просте додавання знака оклику або іншого символу наприкінці пароля не робить його унікальним або надійним. Хакери можуть легко зламати такі варіації паролів.)
Які паролі належать до 10 найгірших?
Назвемо 10 найненадійніших паролів 2017 року. Намагайтеся в жодному разі не використовувати їх. Використання будь-якого з них або їхніх різновидів — просто запрошення для хакерів.

1. 123456
2. Password
3. 12345678
4. qwerty
5. 12345
6. 123456789
7. letmein
8. 1234567
9. football
10. iloveyou

Пам’ятайте, що короткі паролі — це ненадійні паролі. Їх дуже легко зламати. Для найбільшої надійності пароль має бути довгим, складним і містити довільний ряд символів. Крім того, слід уникати загальновживаних слів і фраз, щоб запобігти підбиранню пароля за словником. Тільки в такому разі пароль буде надійним.

Створюйте надійні паролі в будь-який момент за допомогою Avast Passwords!

Devices image

На цю сторінку можна повернутися будь-коли за потреби створення безпечного пароля, однак установити Avast Passwords набагато зручніше. Вбудований генератор паролів може автоматично створювати надійні випадкові паролі на будь-якій веб-сторінці без потреби виходити з неї. Більше того, засіб Avast Passwords абсолютно безкоштовний і може синхронізувати паролі на всіх комп’ютерах, мобільних телефонах і планшетах.

Дізнатися більше про диспетчер паролів