Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.
Skip to main content

Яким має бути надійний пароль?

Довгим
Що довший пароль, то він надійніший. Надійний пароль має містити принаймні 10 символів.
Складним
Надійний пароль є комбінацією літер верхнього та нижнього регістру, цифр і символів, що формують випадкову сукупність знаків, у якій не має вгадуватися слово або ім’я.
Унікальним
Необхідно створювати різні паролі для різних облікових записів, щоб зменшити ступінь ризику в разі злому.

Запитання й відповіді про генератор паролів

Маєте запитання про цей генератор випадкових паролів? Відповіді можна знайти нижче.
Абсолютно безпечно! За допомогою математичної ентропії генератор випадкових паролів Avast створює випадковий пароль, що складається з цифр, літер і спеціальних символів. Символи, які підбираються цим автоматичним генератором, абсолютно випадкові та не передаються через Інтернет, що забезпечує високий рівень надійності. Ніхто не зможе дізнатися ваш конфіденційний особистий пароль, навіть Avast.
Комп’ютери здатні швидко та легко підбирати паролі. Будь-який хакер із доступом до звичайного настільного комп’ютера за кілька секунд може випробувати мільярди різних варіантів пароля. Ми розробили онлайновий генератор паролів, який допоможе захистити ваші конфіденційні дані. Для створення надійних випадкових паролів наш безкоштовний генератор використовує алгоритм, заснований на математичній випадковості.

Більшість людей не вміють підбирати випадкові паролі та схильні вказувати часто вживані слова, цифри та символи. Якими кмітливими ви б не були, більшість комп’ютерів із легкістю відгадують створювані людьми паролі. Надійність пароля забезпечує використання комбінацій літер, цифр і спеціальних символів.

Генератор паролів Avast дасть змогу захистити ваші персональні дані. Наш генератор паролів створює комбінації символів, які гарантують максимальний рівень безпеки під час входу до різних облікових записів. Ми нічого не створюємо та не зберігаємо. Ваш пристрій самостійно генерує локальну математичну ентропію та завершує процес створення пароля.
Так. Дуже важливо мати унікальний пароль для кожного облікового запису в Інтернеті. Якщо в ході порушення системи безпеки ваші паролі стали відомі зловмисникам, вони часто можуть зберігати їх у своїх базах даних. Захистіть свої персональні дані від розкриття в тіньовому Інтернеті, скориставшись генератором випадкових паролів Avast. Він створить випадкові паролі для кожного з ваших облікових записів, і вам більше не доведеться повторно використовувати ті самі паролі.

Додати одну літеру, символ або цифру до пароля, який використовується для інших облікових записів, недостатньо. Зекономте час і позбудьтеся зайвих проблем завдяки нашому рішенню для створення надійних паролів і забезпечення додаткового рівня захисту. Безкоштовний генератор паролів простий у використанні та допоможе вберегти ваші ідентифікаційні дані від витоку в тіньовий Інтернет, де ними можуть скористатися хакери та кіберзлочинці.
Перегляньте 10 найгірших паролів цього року. Найпоширеніші паролі демонструють, наскільки людині складно підібрати код із випадкових символів. Краще скористайтесь алгоритмічним генератором, як-от генератором випадкових паролів Avast.

 • 123456
 • Пароль
 • 12345678
 • Qwerty
 • 12345
 • 123456789
 • Letmein
 • 1234567
 • Football
 • iloveyou
Створені людиною паролі ненадійні. Людський розум не може конкурувати із сервером, який підбирає мільярди комбінацій за секунду.

Зламані паролі зазвичай містять поширені слова та фрази. Згенеруйте надійний пароль, який неможливо зламати методом добору за словником. Додайте цю сторінку до закладок, щоб і надалі створювати випадкові послідовності символів.
Найкращий генератор паролів має застосовувати криптографічну ентропію для створення випадкових паролів, які використовуватимуться в Інтернеті. Генератор паролів Avast було створено, щоб позбавити вас від цих проблем. Він безкоштовний і призначений для широкого кола користувачів. Під час створення пароля сторінка повністю опирається на ресурси вашого комп’ютера. Автоматичний генератор випадкових паролів пропонує надійні та безпечні послідовності символів, які можна використовувати в Інтернеті й не тільки.

Ми розробили генератор оригінальних і надійних паролів, який не створюватиме небезпечні паролі та не зберігатиме ваші дані в Інтернеті. Жодна інформація не передаватиметься в мережу, тож наш інструмент не ставитиме вас під додаткову загрозу. Тому ви можете без страху використовувати наш надійний генератор паролів у своєму браузері та створювати унікальні паролі. Наша компанія має бездоганну репутацію розробника захисних рішень, який серйозно ставиться до питань кібербезпеки.
Якщо вам потрібен надійний пароль, необхідно створити випадкову послідовність символів за допомогою криптографічної ентропії. На жаль, паролі, створені людиною, завжди виявляються заслабкими. Чому? Тому що люди дотримуються передбачуваних шаблонів під час набирання тексту на клавіатурі. Ви можете вигадати дуже оригінальний пароль, однак хакер, який підбирає мільйони випадкових паролів, імовірно, зможе його зламати. Генератор паролів Avast використовує криптографічний метод для створення довгих і надійних послідовностей символів. Вони генеруються локально на вашому пристрої. Avast ніколи не створює, не передає, не отримує та не зберігає жодні паролі. Автоматичний генератор паролів є цінним інструментом, який дає змогу скористатися можливостями вашого комп’ютера та його криптографічною здатністю.


Усім користувачам хочеться мати надійні випадкові паролі для всіх важливих облікових записів. На жаль, якими б кмітливими ви не були, вам не вдасться створити надійний пароль, просто набравши його на клавіатурі. Тільки за допомогою математичної ентропії можна досягти достатньої випадковості, яку не зможуть зламати хакери. Використання спеціального інструмента, як-от генератора випадкових паролів Avast, є набагато кращим за введення паролів вручну, адже так добираються по-справжньому випадкові символи та знаки. Завжди існує ризик, що хакери отримають доступ до паролів, просто вгадавши введені комбінації літер і цифр. Однак генератор випадкових паролів Avast дає змогу застосувати можливості вашого комп’ютера та створити послідовність символів, яку неможливо відгадати.
Щоб завадити досвідченим хакерам отримати доступ до ваших облікових записів, необхідно захистити їх за допомогою генератора випадкових паролів. Генератор випадкових паролів здатен створити десятки послідовностей із цифр, літер і символів, які не зможуть відгадати навіть найвправніші кіберзлочинці. Генератори безпечних паролів застосовують метод криптографічної ентропії (випадковості). Щоб створити надійний пароль, уникайте найпоширеніших запитань і відповідей системи безпеки. Ніколи не використовуйте той самий пароль для різних важливих облікових записів. Генератори видають паролі, які містять принаймні 16 символів, серед яких одна велика літера, одна цифра, один спеціальний знак і одна мала літера. Під час створення паролів люди часто використовують номери телефонів і соціального страхування, поштові індекси, номери документів, будинків і дні народження. Усе це легко відгадати.

Якщо ви користуєтеся безкоштовним генератором, не надавайте дозволу жодному браузеру зберігати ваші паролі, оскільки так їх досить легко зламати. Не входьте у фінансові облікові записи за допомогою громадських комп’ютерів або за підключення до безкоштовної служби VPN, проксі-сервера чи загальнодоступної мережі Wi-Fi. Загальнодоступні мережі зазвичай незашифровані. Хакери можуть перехоплювати дані в кафе, готелях, аеропортах і конференц-залах. Захистіть свої дані, скориставшись рекомендаціями в посібнику Avast із безпеки загальнодоступних мереж Wi-Fi.

Генератор випадкових паролів Avast дає змогу з легкістю захистити облікові записи. На цій сторінці можна миттєво згенерувати надійні випадкові паролі. Нижче описано процес створення паролів за допомогою нашого рішення.
 • Програма дає змогу вибрати довжину пароля та вказати критерії щодо символів, з яких буде створено надійний випадковий пароль. Ви можете встановити попередньо визначені або вибрані метрики Avast для генерування випадкового пароля, скопіювати його в буфер обміну та використати для будь-якого облікового запису в Інтернеті.
 • Завдяки широкому вибору малих і великих літер, цифр і спеціальних символів автоматичний генератор паролів Avast видає непередбачувані випадкові послідовності знаків.
 • Зручний дизайн і здатність цього інструмента Avast миттєво створювати випадкові паролі роблять його найкращим генератором надійних паролів для ігор, облікових записів у соціальних мережах, електронної пошти й банківських рахунків.
 • Кожен випадковий пароль генерується за допомогою надійних криптографічних алгоритмів локально у вашому браузері з використанням ресурсів процесора вашого комп’ютера, тому жодні дані через Інтернет не передаються.
Ви наражаєтеся на небезпеку, довіряючи свої паролі невідомому онлайн-генератору випадкових послідовностей. Безкоштовний онлайн-генератор паролів може бути розшифрованим або публікувати скомпрометовану інформацію, а отже, хакери зможуть отримати доступ до ваших особистих даних. Для створення надійного генератора випадкових паролів необхідно продумати багато факторів, як-от криптографічні методи, алгоритми, процедури оновлення та протоколи зв’язку між сервером і сайтом. Найкращий спосіб зменшити ризики — використовувати відомий генератор випадкових паролів, як-от цю сторінку від Avast — компанії з багатомільярдним обігом і загальнодоступною аудиторською звітністю за понад 10 років. Генератор паролів Avast заснований на сучасних алгоритмах безпеки та регулярно оновлюється, щоб випереджати технології хакерів. Avast створює випадкові послідовності символів на локальних пристроях користувачів, ніколи не передає їхні дані через Інтернет і не зберігає паролі. Отже, за використання генератора випадкових паролів Avast ризик зламування зводиться до нуля. Тільки ви можете бачити символи, які генерує ваш комп’ютер у вашому браузері.
Генерувати випадкові паролі — це одне, а запам’ятовувати їх — зовсім інше. Маючи випадкові паролі для кожного облікового запису, дуже важко утримати їх усіх у пам’яті, адже вони надто складні. У такому разі потрібен надійний спосіб зберігання паролів, створених за допомогою генератора. Передові технології дають змогу з легкістю зберігати паролі. Для захисту конфіденційності даних можна використовувати надійний і безпечний диспетчер паролів. Проте завжди пильнуйте, щоб уникати шахрайських сайтів. Нікому не повідомляйте свої паролі.

Більшість людей мають багато цифрових облікових записів, зокрема в банківських програмах і на ігрових сайтах. Складно запам’ятати таку кількість різних паролів, але використовувати єдиний пароль для всіх систем надто небезпечно. Тож чи існує безпечний спосіб зберігання різних паролів? Ви можете зберегти свої паролі традиційним способом, записавши їх на біометричний USB-накопичувач. Однак це небезпечно, адже хтось може змусити вас розблокувати ваш USB-накопичувач. Завжди використовуйте безпечний диспетчер паролів, щоб зберігати конфіденційну інформацію в зашифрованому вигляді. Криптографічні методи диспетчерів паролів роблять їх недоступними для хакерів.
Створення надійного пароля — непросте завдання, особливо якщо вам потрібні надійні паролі для кількох облікових записів. З часом стає важко запам’ятовувати всі паролі, створені за допомогою криптографічної ентропії з поєднанням символів і спеціальних знаків. Це одна з причин, чому багато людей використовують ті самі паролі для кількох облікових записів, хоча й усвідомлюють небезпеку.

Якщо паролі будуть зламані, ваші дані потраплять у загальний доступ. Набирати паролі від руки також не рекомендується, оскільки так зростає ризик порушення системи безпеки. Генератор створює безпечні паролі, що складаються принаймні з 16 символів, серед яких є хоча б одна цифра, символи та кілька великих літер. Ніколи не зберігайте ці випадкові паролі в браузерах, адже там їх просто зламати. Використовуйте в паролях як великі, так і малі літери.

У цифрову епоху дуже важливо створювати випадкові паролі для кожного облікового запису, щоб захистити свої конфіденційні дані. Унікальність, довжина, великі й малі літери, спеціальні знаки, символи та цифри — ось найважливіші характеристики, які роблять пароль надійним. Навчіться користуватися генератором паролів Avast, хоч він і може здаватися заскладним. Це рішення Avast генерує надзвичайно надійні паролі. Зручний автоматичний генератор навіть дає змогу встановити довжину та шаблони комбінацій символів для створення паролів відповідно до ваших потреб. Під час генерування варіантів паролів для облікових записів він використовує ресурси пристрою користувача та не зберігає їх на своєму сервері.
Закрити
Майже готово!
Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.
Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.
Закрити