Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Вітаємо!

Ваш друг піклується про вашу безпеку в Інтернеті,
тому радить вам також установити програму Avast Free Antivirus.

Установити

Це абсолютно безкоштовно. І так буде завжди.

Чому варто вибрати Avast?

Відзначений нагородами безкоштовний антивірусний захист на основі хмарних технологій, що не створює навантаження на систему

Завдяки таким особливостям, як найбільша мережа виявлення загроз, технологія машинного навчання та захист домашньої мережі, цей антивірус ефективно захистить і не обтяжить ваш ПК.

Логотип сертифікації Virus Bulletin 100

Переваги продуктів Avast визнані найавторитетнішою організацією, що займається тестуванням захисту від шкідливих програм.

Логотип нагороди за найвищу ефективність за версією AV Comparatives

Сертифікований надійний захист від найновіших загроз.

Легко встановити,
легко користуватися

Avast Free Antivirus виявляє проблеми безпеки та продуктивності й одразу повідомляє, як їх виправити.

Ця програма забезпечує захист у режимі реального часу, аналізуючи невідомі файли ще до того, як ви їх відкриєте. То ж не варто перейматися: вас захищає Avast — найнадійніший антивірус у світі.

Що нового в останній версії?

Чудовий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, розширений захист програм, новий пасивний режим для паралельного використання кількох захисних продуктів, а також приємний додаток для любителів ігор і кіно.

Ви

Але ж я створюю резервні копії файлів у хмарі.

Avast

Це хороша звичка. Однак справа в тому, що версії ваших файлів, зашифровані програмами-вимагачами, одразу синхронізуються з хмарою. Тож якщо під час створення резервних копій не зберігаються попередні версії файлів, у вас проблеми.

Не станьте жертвою цифрового вимагання

Програми-вимагачі швидко стають одним із найпоширеніших і найнебезпечніших видів шкідливих програм в Інтернеті. Avast Free Antivirus захищає ваші пристрої від програм-вимагачів, щоб вас не змушували платити викуп.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
З назви зрозуміло, що програми-вимагачі — це цифровий аналог ситуації з взяттям заручників. Хакери використовують такі програми, щоб зашифрувати ваші особисті файли на комп’ютері або телефоні, позбавляючи вас доступу до них, поки — так, ви вже здогадалися — не буде заплачено викуп. Avast Free Antivirus блокує програми-вимагачі, перш ніж вони дістануться ваших файлів, не кажучи вже про шифрування. А ви не матимете жодних обмежень доступу до файлів (документів, фотографій тощо) і їхнього використання: захист від програм-вимагачів непомітно працює у фоновому режимі.
Додаткова інформація Згорнути ✖

Час для гри або кіно.
Тепер без жодних перешкод

Ми перейменували режим гри і дещо вдосконалили його. Тепер ця функція називається режимом «Не турбувати» і блокує спливаючі вікна, що відволікають увагу, коли ви граєте, дивитеся фільми або відтворюєте презентації в повноекранному режимі.

Нова функція «Аналіз поведінки»

Ми не просто перевіряємо ваші програми на наявність шкідливого ПЗ. Тепер ми також стежимо за їхньою поведінкою, щоб вони раптом не вчинили чогось лихого.

Це не звичайний безкоштовний антивірус

Наш антивірус не тільки містить найновіші інноваційні функції, а й здійснює інтелектуальне виявлення загроз і захист у режимі реального часу, майже не обтяжуючи ПК.

Інтелектуальний антивірус

Виявляє всі наявні загрози, від вірусів до шкідливих програм. Зокрема, шпигунські програми, програми-вимагачі та фішингові атаки.

CyberCapture

Персональна система виявлення загроз у реальному часі. Надсилає невідомі файли до Лабораторії аналізу загроз Avast, де їх аналізують наші фахівці. Якщо такі файлі становлять загрозу, то переміщуються до карантину.

Аналіз мережі

Автоматичне виявлення вразливостей у вашій домашній мережі Wi-Fi і проникнення в неї сторонніх осіб.

Інтелектуальне сканування

Натисніть на кнопку та отримайте результат. Функція перевірить ПК та мережу на наявність проблем будь-якого типу, а також запропонує миттєвий рецепт їхнього виправлення.

Найпопулярніший антивірус у світі.

Не вірте нам на слово. Переконайтеся самі.

Avast Free Antivirus
Раян Р.
5

Інтерфейс цієї програми просто чудовий. Усе працює бездоганно вже багато років. Неможливо перехвалити!

Avast Free Antivirus
Ерік С.
5

Дякую, Avast, за чудову роботу. Я використовую ваше антивірусне забезпечення на машинах із Mac OS X і Windows. У вас найкращі продукти на ринку, і крапка!

Avast Free Antivirus
Деріл К.
5

Я користуюсь Avast уже більше року та дійшов висновку, що це одна з найкращих на ринку безкоштовних програм для захисту пристроїв.

Вимоги до системи

* Підтримуються 32- та 64-розрядна версії, за винятком Starter та RT.

Avast Free Antivirus

Швидкий, необтяжливий і потужний безкоштовний захист.
Досить натиснути лише одну кнопку.

Установити
Chrome browser logo

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ браузер Chrome™.