Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Вітаємо!

Ваш друг піклується про вашу безпеку в Інтернеті,
тому радить вам також установити програму Avast Free Antivirus.

Відзначена нагородами безкоштовна система захисту на основі хмарних технологій, що не створює навантаження на систему

Завдяки таким особливостям, як найбільша мережа виявлення загроз, елементи штучного інтелекту, просте керування паролями та захист домашньої мережі, цей антивірус ефективно захистить і не обтяжить ваш ПК.

Найвища ефективність за версією AV Comparatives

Переваги продуктів Avast визнані найшанованішою організацією, що займається тестуванням засобів протидії шкідливому ПЗ.

Вибір редакції PC Mag

5 нагород Advanced+ і найменший вплив на продуктивність ПК

Сертифікація Virus Bulletin 100

Сертифікований надійний захист від найновіших загроз.

Легко встановити,
легко користуватися

Avast Free Antivirus виявляє проблеми безпеки та продуктивності й одразу повідомляє, як їх виправити.

Ця програма забезпечує захист у реальному часі, аналізуючи невідомі файли ще до того, як ви їх відкриєте. То ж не варто перейматися: вас захищає Avast — найнадійніший антивірус у світі.

Що нового в останній версії?

Чудовий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, розширений захист програм, новий пасивний режим для паралельного використання кількох захисних продуктів, а також приємна несподіванка для геймерів.

Створено для захисту без зайвих зусиль НОВИНА

Натиснувши одну кнопку в нашому оновленому зручному інтерфейсі, ви зможете перевірити все й одразу — від паролів до безпеки домашньої мережі.

Любите ігри?
Тепер вам ніщо не заважатиме! НОВИНА

Наш новий автоматичний ігровий режим тимчасово вимикає всі сповіщення Windows і Avast, щоб забезпечити грі максимальний обсяг ресурсів ПК та найвищу швидкість.

Представляємо «Екран поведінки» НОВИНА

Ми не просто перевіряємо ваші програми на наявність шкідливого ПЗ. Тепер ми також стежимо за їхньою поведінкою, щоб вони раптом не вчинили чогось лихого.

Це не звичайний безкоштовний антивірус

Наш антивірус не тільки містить найновіші інноваційні функції, а й здійснює інтелектуальне виявлення загроз і захист у режимі реального часу, майже не обтяжуючи ПК.

«Розумний» антивірус

Виявляє усі існуючі загрози, від вірусів до шкідливого ПЗ. У тому числі шпигунські програми, програми-вимагачі та спроби фішингу.

НОВИНКА CyberCapture

Персональна система виявлення загроз у реальному часі. Надсилання невідомих файлів до лабораторії Avast Threat Labs з метою їхнього аналізу нашими фахівцями, з подальшим переміщенням файлів до карантину у випадку, якщо вони становлять загрозу.

Інспектор Wi-Fi

Чи правильно налаштований ваш роутер на блокування загроз? Ми з'ясуємо це. Адже якщо роутер налаштований не так, як треба, до вашої домашньої мережі та пристроїв у ній може залізти будь-хто.

Смарт-сканування

Натиснть на кнопку та отримайте результат. Перевірка ПК та мережі на наявність проблем будь-якого гатунку − а також миттєвий рецепт їх виправлення.

Новий стандарт антивірусу

Захист, що не обмежується самим ПК. Жоден інший безкоштовний антивірус не містить стільки різноманітних інструментів, що забезпечують комплексний захист.

Avast Passwords

Забагато паролів, до того ж ненадійних? Це стандартна ситуація. Запам’ятайте лише один пароль, а наша програма Avast Passwords подбає про все інше — на всіх ваших пристроях і безкоштовно!

Найпопулярніший антивірус у світі.

Не вірте нам на слово. Переконайтеся самі.

Avast Free Antivirus
5

Інтерфейс цієї проги просто чудовий. Усе працює бездоганно протягом років. Навіть не знаю, що ще гарного тут можна сказати!

Avast Free Antivirus
5

Дякую тобі, Avast, за твою чудову роботу. Ваше антивірусне ПЗ стоїть у мене на комп'ютерах з Mac OS X та Windows. У вас найкращі продукти на ринку, і крапка!

Avast Free Antivirus
5

Я користуюся Avast вже більше року, і я дійшов висновку, що це одна з найкращих на ринку безкоштовних програм для захисту пристроїв.

Вимоги до системи

* Підтримуються 32- і 64-розрядна версії, за винятком Starter та RT.

Avast Free Antivirus

Швидкий, необтяжливий і потужний безкоштовний захист.
Достатньо натиснути лише одну кнопку.

БЕЗКОШТОВНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

УСТАНОВИТИ БЕЗКОШТОВНОз магазину Google Play

Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.