Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Умови для учасників дослідження

  1. Ці Умови (далі – «Умови дослідження») встановлюють умови Угоди, за якими ви («Ви», «Ваш», або «Учасник») і компанія Avast Software s.r.o., що має зареєстровані офіси за адресою: Pikrtova 1737/1a, 140 00 Прага 4, Чеська Республіка («Avast»), та її Афілійовані особи можете час від часу брати участь у будь-яких інтернет-дослідженнях стосовно продуктів Avast («Дослідження»). Ви можете брати участь у Дослідженні тільки якщо Вам виповнилося 18 років. Avast залишає за собою право змінювати ці Умови дослідження, вносити поправки у програму дослідження або припиняти її у будь-який час без попередження.
  2. Ці Умови дослідження регулюють Ваше включення до бази даних адрес електронної пошти Avast (у разі наявності) та участь у Дослідженні.
  3. З метою дослідження Avast збиратиме відгуки Учасника про продукти та сервіси компанії Avast і її конкурентів. Компанія Avast може використовувати результати Дослідження, щоб зрозуміти, як можна покращити роботу кінцевих користувачів, що зрештою піде на користь ширшої клієнтської бази Avast. Таке Дослідження проводиться через веб-інтерфейс.
  4. Учасник не має права на будь-яку винагороду, компенсацію чи відшкодування, у тому числі за можливі витрати, або в інший спосіб у зв’язку з Дослідженням, якщо це прямо не погоджено з Учасником.
  5. Беручи до уваги вашу участь у Дослідженні та прийняття цих Умов дослідження, цим ви передаєте компанії Avast усі права на всі результати вашого Дослідження.
  6. Учасник повинен зберігати в таємниці всю інформацію, яку надано йому для цілей Дослідження («Конфіденційна інформація»). Ви даєте згоду не використовувати, не розголошувати й не оприлюднювати жодну Конфіденційну інформацію для будь-яких інших цілей, окрім завершення Дослідження, яке ви прийняли, та подання такого Дослідження у компанію Avast. Незважаючи на вищезазначене, ви можете розголошувати Конфіденційну інформацію в обсязі, який вимагається компетентним судом або іншим відповідним державним органом або згідно з вимогами чинного законодавства. Учасник зобов’язаний неухильно виконувати цей обов’язок збереження конфіденційності. Учасник не має права використовувати Конфіденційну інформацію на свою користь або на користь третіх осіб. Ви погоджуєтеся й усвідомлюєте, що порушення або загроза порушення вами положень цього Розділу може призвести до непоправної шкоди для компанії Avast, грошове відшкодування якої буде недостатнім засобом правового захисту, і тому компанія Avast матиме право у судовому порядку вимагати примусового виконання положень цього Розділу. В УСІХ ВСТАНОВЛЕНИХ ЗАКОНОМ ВИПАДКАХ ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН КОМПАНІЯ AVAST ТА ЇЇ АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ НЕ НЕСТИМУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ВАМИ ЧИ БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ ЗА БУДЬ-ЯКІ НЕПРЯМІ, ПОБІЧНІ, ВИПАДКОВІ, ШТРАФНІ ЗБИТКИ, ЗБИТКИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ОСОБЛИВИМИ ОБСТАВИНАМИ СПРАВИ, АБО ЗБИТКИ, ЩО ПРИСУДЖУЮТЬСЯ В ПОРЯДКУ ПОКАРАННЯ, АБО ВТРАТИ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПРИЧИНИ АБО ТИПУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ ПОВ’ЯЗАНІ ІЗ ВТРАТОЮ БІЗНЕСУ, ДОХОДУ АБО ПРИБУТКУ, ВТРАТОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, НЕСАНКЦІОНОВАНИМ РОЗГОЛОШЕННЯМ АБО ВТРАТОЮ (ВКЛЮЧАЮЧИ БУДЬ-ЯКЕ ПОШКОДЖЕННЯ, ПОГІРШЕННЯ ЯКОСТІ АБО НЕДОСТУПНІСТЬ) ДАНИХ АБО ІНФОРМАЦІЇ БУДЬ-ЯКОГО ХАРАКТЕРУ (НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ ЗАЗНАЧЕНІ ВТРАТИ, ЗБИТКИ АБО ВИТРАТИ Є ПРЯМИМИ ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНИМИ). ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН СУКУПНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ AVAST ТА ЇЇ АФІЛІЙОВАНИХ ОСІБ ЗА ВСІ ВТРАТИ ЧИ ЗБИТКИ, ПОНЕСЕНІ ВАМИ АБО БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ, ЩО ПОВ’ЯЗАНІ З ВАШОЮ УЧАСТЮ У БУДЬ-ЯКОМУ ДОСЛІДЖЕННІ, НЕ ПЕРЕВИЩУЄ: (I) П’ЯТЬ ДОЛАРІВ США (5,00 ДОЛ. США). НІЩО В ЦИХ УМОВАХ ДОСЛІДЖЕННЯ НЕ ОБМЕЖУЄ АБО НЕ ВИКЛЮЧАЄ БУДЬ-ЯКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ AVAST АБО УЧАСНИКІВ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПОЛОЖЕННЯ, ЯКІ ІНАКШЕ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ВИКЛЮЧЕНІ ЗАКОНОМ.
  7. Якщо Учасник отримує документи, інструкції, диски або інші носії, списки, керівництва, допоміжні засоби, плани, програмне забезпечення та інші матеріали, об’єкти та записану інформацію, що стосується Дослідження («Матеріали»), Учасник повинен повернути всі ці Матеріали компанії Avast після завершення Дослідження.
  8. Ця Угода регулюється правом Англії та Уельсу. Усі спори, що виникають при тлумаченні або застосуванні цієї Угоди, вирішуються судами Англії, що мають місцеву юрисдикцію та підсудність.
Закрити

Майже готово!

Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.