Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.
Skip to main content

Avast SafePrice

БЕЗКОШТОВНИЙ додатковий модуль для браузера, що допомагає купувати вигідно
Ми знаходитимемо для вас найвигідніші пропозиції прямо в браузері
Жодних підроблених і шахрайських сайтів. Тільки найвигідніші пропозиції, порівняння цін, акції на квитки та бронювання готелів, а також купони на знижку від більше 100 тисяч перевірених сайтів. Вам навіть не доведеться переходити на іншу вкладку в браузері. Цей додатковий модуль безкоштовний і швидко встановлюється, ним користуються понад 10 мільйонів користувачів у всьому світі. Спробуйте, він неодмінно вам сподобається.
«Добре було б мати персонального консультанта з покупок!»
Втомилися від зависоких цін і неперервного вибору? Знайома ситуація. Саме тому ми створили зручний засіб для автоматичного сканування тисяч сайтів, який дає змогу знайти найвигідніші ціни, акційні пропозиції та купони на знижку. Ми використовуємо тільки надійні сайти, тому вам не варто турбуватися про можливість шахрайства. Ви заощаджуєте час і гроші. Чудова можливість, чи не так?
Як це працює
Якщо в браузері встановлено Avast SafePrice, під час відвідування інтернет-магазину вгорі сторінки відображатимуться найвигідніші ціни та пропозиції. Це все. Непотрібно переглядати кілька сайтів або відкривати нову вкладку в браузері. І все це безкоштовно, так.
Avast SafePrice
Купуйте в Інтернеті безпечно й вигідно!
Додайте SafePrice у свій браузер Додайте SafePrice у свій браузер Додайте SafePrice у свій браузер Додайте SafePrice у свій браузер Додайте SafePrice у свій браузер
Доступно тільки для Chrome, Firefox, Edge і Opera.
Закрити
Майже готово!
Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.
Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.
Закрити