Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

VPN для ПК з ОС Windows 10

Повна конфіденційність в Інтернеті для ПК з ОС Windows 10 завдяки Avast SecureLine VPN

Завантажити 7-денну безкоштовну пробну версію

Нашим користувачам подобається Avast SecureLine VPN для Windows 10.

Завантажити

Справжня конфіденційність в Інтернеті за одним натисканням кнопки

Зашифруйте підключення свого ПК з ОС Windows 10, щоб мати повну свободу в Інтернеті незалежно від розташування, за допомогою VPN для Windows 10. Наше 256-бітове шифрування AES банківського рівня та сервери в усьому світі дадуть вам змогу переглядати сайти безпечно й конфіденційно, де б ви не були. Avast SecureLine VPN для Windows 10 підключається до Інтернету через тунель надійного шифрування, щоб за вами ніхто не міг стежити. Користуйтесь Інтернетом на ПК з ОС Windows 10 без обмежень за допомогою Avast SecureLine VPN.

Повна конфіденційність в ОС Windows 10
Безпечне підключення
Доступ до будь-яких ресурсів
Windows VPN Connected

Ніщо не сповільнюватиме роботу вашого ПК з ОС Windows 10

Програма Avast SecureLine VPN для Windows 10 необтяжлива для системи й зручна у використанні. Тобто вона майже не впливає на швидкодію комп’ютера з ОС Windows 10. Наша служба VPN для Windows 10 працює на серверах у 29 розташуваннях у 19 країнах, і ми ретельно стежимо за тим, щоб вони мали достатньо надлишкової пропускної здатності, щоб підтримувати належну продуктивність навіть під час пікових навантажень. Ми постійно додаємо нові сервери й за потреби можемо швидко розширити свої можливості за допомогою перевірених партнерів у всьому світі. І це дуже зручно.

Вимоги до системи

Встановлення Avast SecureLine VPN на ПК з ОС Windows 10

Щоб почати користуватися Avast SecureLine VPN для Windows 10, виконайте ці прості дії.

1. Завантажте файл встановлення, натиснувши тут.

2. Клацніть файл встановлення правою кнопкою миші й виберіть «Запуск від імені адміністратора».

3. Дотримуйтесь інструкцій.

4. Після завершення встановлення ваша служба VPN для Windows 10 буде готова до використання.

Ось і все! Справжня конфіденційність в Інтернеті за одним натисканням кнопки.

Люди висловили свою думку

Ми хочемо почути й вашу. Адже ми працюємо саме для вас. Якої ви думки про нашу службу VPN для Windows 10?

Запитання та відповіді

VPN — це віртуальна приватна мережа. Вона шифрує підключення до Інтернету, щоб дані про ваші дії в мережі не можна було контролювати, відстежувати й викрадати. Програма Avast SecureLine створює тунель потужного шифрування між мережею та комп’ютером, щоб ніхто не міг стежити за вашими діями. А оскільки тунель виходить з одного з наших безпечних серверів, стратегічно розташованих по всьому світі, куди б ви не підключилися, там побачать не вашу, а нашу IP-адресу.

Усі. Ми не жартуємо. Інтернет-провайдери можуть бачити все, що ви робите, і, залежно від місця вашого проживання, навіть продавати ваші фінансові й медичні дані, а також історію пошукових запитів. Хакери можуть викрасти ваші ідентифікаційні дані й отримати доступ до конфіденційної інформації, а роботодавці можуть стежити за тим, що й коли ви робите в мережі. Крім того, державні установи можуть стежити за вашими діями в Інтернеті та встановлювати цензуру, що обмежуватиме ваш доступ до певних матеріалів. Усього цього можна уникнути, використовуючи VPN.

Анонімний проксі-сервер дає змогу отримати доступ до заблокованих сайтів, приховуючи вашу IP-адресу й надаючи вам натомість яку-небудь іншу. Однак безкоштовний проксі-сервер не шифрує інтернет- підключення, залишаючи вас без захисту від хакерів і всіх зловмисників у мережі. Служба VPN шифрує підключення, приховуючи також IP-адресу, і забезпечує конфіденційність і безпеку всіх ваших дій у мережі.

Наша служба VPN використовує 256-бітове шифрування AES банківського рівня для захисту інтернет-підключення та працює на основі протоколів OpenVPN і OpenSSL — найпопулярніших і найнадійніших прозорих протоколів захисту конфіденційності на сьогодні.

Avast SecureLine VPN — це абсолютно безпечна програма. Однак багато безкоштовних служб VPN продають дані користувачів стороннім особам, показують рекламу й відео в браузері та знижують швидкість інтернет-підключення. Використовуючи програму Avast SecureLine VPN, ви можете бути певні, що ваш комфорт і конфіденційність для нас на першому місці. Ми не передаємо й не продаємо ваші дані стороннім особам, не розміщуємо рекламу й не маємо змоги відстежувати ваші дії в Інтернеті.