Download VPN for Windows 10 | Free Trial | Avast

Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Безпечний, конфіденційний перегляд вебсторінок через будь-яку мережу Wi-Fi - завантажте нашу VPN для Windows 10

Шифрування банківського рівня Avast SecureLine VPN допомагає приховати ваші дії в Інтернеті та конфіденційні дані від сторонніх осіб. Крім того, скористайтесь нашою VPN для Windows 10 з метою отримання доступу до вмісту з географічним обмеженням через 700 серверів у 39 країнах.

Користуєтеся Mac? Завантажте натомість це

Користувач Android? Натисніть тут Завантажте натомість це

Використовуєте Windows 8.1? Завантажте натомість це

Використовуєте Windows 8? Завантажте натомість це

Використовуєте Windows 7? Завантажте натомість це

Використовуєте Windows XP? Завантажте натомість це

Використовуєте Windows Vista? Завантажте натомість це

Три причини спробувати нашу VPN для Windows 10

Підвищення конфіденційності в Інтернеті
Приховання ваших дій в Інтернеті від інтернет-провайдера, роботодавців та кіберзлочинців за допомогою безпечного тунелю між вашим пристроєм та Інтернетом. Крім того, за допомогою Avast SecureLine VPN для Windows 10 можна приховати своє місцезнаходження за допомогою однієї з наших IP-адрес. Усе просто.
Захист конфіденційних даних
Зберігайте конфіденційні дані, такі як платіжні дані та облікові дані для входу в систему, незалежно від того, чи підключаєтеся ви до загальнодоступної або незахищеної мережі Wi-Fi на своєму комп'ютері. Від кав'ярень до аеропортів і не тільки - захищайте вебтрафік свого пристрою за допомогою шифрування банківського рівня з нашою VPN для Windows 10.
Відкриває доступ до вмісту із географічними обмеженнями
Насолоджуйтесь улюбленими телевізійними шоу на ПК з Windows 10 і отримайте доступ до будь-якої вашої платної підписки або соціальних мереж, де б ви не були, одним натисканням кнопки. Оминайте глобальні блокування контенту, цензуру та користуйтеся Інтернетом на власних умовах.

Справжня конфіденційність в Інтернеті за одним натисканням кнопки

Зашифруйте підключення свого ПК з ОС Windows 10, щоб мати повну свободу в Інтернеті незалежно від розташування, за допомогою VPN для Windows 10. Наше 256-бітове шифрування AES банківського рівня та сервери в усьому світі дадуть вам змогу переглядати сайти безпечно й конфіденційно, де б ви не були. Avast SecureLine VPN для Windows 10 підключається до Інтернету через тунель надійного шифрування, щоб за вами ніхто не міг стежити. Користуйтесь Інтернетом на ПК з ОС Windows 10 без обмежень за допомогою Avast SecureLine VPN.

Це більше, ніж просто VPN для Windows 10

Захистіть до 10 пристроїв одночасно за допомогою одного облікового запису, включаючи ПК, Mac, iPhone, пристрої Android і навіть Android TV.

Mac
Avast SecureLine VPN для Mac органічно поєднується з macOS, забезпечуючи конфіденційність і безпеку в Інтернеті, схвалені Apple.
Android
Avast SecureLine VPN для Android забезпечує конфіденційність і безпеку вашого пристрою в Інтернеті, поки ви насолоджуєтеся потоковою передачею на телефоні або Android TV.
iOS/iPad
Avast SecureLine VPN для iOS приховує ваші дії в Інтернеті, зберігає вашу конфіденційність і допомагає підвищити безпеку даних вашого iPhone.

Ніщо не сповільнюватиме роботу вашого ПК з ОС Windows 10

Програма Avast SecureLine VPN для Windows 10 необтяжлива для системи й зручна у використанні. Тобто вона майже не впливає на швидкодію комп’ютера з ОС Windows 10. Наша служба VPN для Windows 10 працює на серверах у 700 розташуваннях у 39 країнах, і ми ретельно стежимо за тим, щоб вони мали достатньо надлишкової пропускної здатності, щоб підтримувати належну продуктивність навіть під час пікових навантажень. Ми постійно додаємо нові сервери й за потреби можемо швидко розширити свої можливості за допомогою перевірених партнерів у всьому світі. І це дуже зручно.

Процедура інсталювання

Для отримання захисту потрібно виконати всього 3 прості кроки:
step 1
1. Завантажте.
Завантажте файл із цієї сторінки.
step 2
2. Відкрийте файл.
Відкрийте завантажений файл і дайте дозвіл на інсталяцію.
step 3
3. Інсталюйте файл.
Запустіть інсталятор і дотримуйтеся простих інструкцій.

Вимоги до системи

Сумісність із Windows 10 і Windows 11
Щоб захист Avast SecureLine VPN працював на комп’ютері, потрібно не так уже й багато. Усе, що вам треба, — це ПК зі щонайменше 256 МБ оперативної пам’яті й 1,5 ГБ вільного місця на жорсткому диску. Якщо ваш ПК з ОС Windows 10 відповідає всім цим вимогам (а найімовірніше, так воно і є), ніщо не заважає вам установити Avast.

Можливо, у вас ще залишилися питання...

Закрити

Майже готово!

Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.