We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Політика щодо VPN

Використання віртуальної приватної мережі («VPN») схоже на «роботу під прикриттям» під час використання мережі Інтернет. Ми надаємо VPN-послуги, які дозволяють вам анонімно та безпечно заходити в мережу Інтернету з будь-якої точки світу. Хоча ми поважаємо вашу приватність та вживаємо енергійних зусиль щодо її захисту, це не означає, що ми зовсім нічого про вас не знаємо.

Тому ми хотіли б, щоб за допомогою цього розділу Політики щодо VPN ви дізналися, які персональні дані ми збираємо у вас або які ви надаєте нам під час використання наших VPN-послуг.

Ми розглядаємо такі дані іншим чином, ніж ми це робимо щодо інших програм, оскільки вони можуть бути конфіденційними, тому ми хочемо, щоб ви чітко розуміли, як ми їх обробляємо, на яких законних підставах ми це робимо, незалежно від того, передаємо ми їх чи розкриваємо, та як довго ми зберігаємо їх відповідно до застосовного законодавства.