We support browsers, not dinosaurs. Please update your browser if you want to see the content of this webpage correctly.

Політика отримання згоди користувачів

Ця Політика отримання згоди користувачів застосовується до продуктів і послуг компанії Avast Software s.r.o. та її дочірніх компаній (далі разом — «ми», «нас» або «наші»).

Якщо ви проживаєте в межах Європейського економічного простору, Контролером ваших персональних даних буде компанія Avast Software s.r.o., яка здійснює основну діяльність за адресою: 1737/1A Pikrtova, Prague 4, Czech Republic, 140 00 (Чеська Республіка).

Ця Політика востаннє оновлювалась у вересні 2023 р.

Для того щоб надати свою згоду, ви можете:

 • поставити позначку в полі підтвердження згоди під час перегляду вебсайту;
 • вибрати налаштування параметрів конфіденційності на інформаційній панелі;
 • вибрати технічні параметри онлайнових послуг (наприклад, параметри у веббраузері);
 • вибрати один із подібних продуктів (наприклад, зробити вибір між безплатною і платною версією); або
 • зробити іншу заяву або виконати іншу дію, яка чітко вказує, що ви погоджуєтеся із запропонованою обробкою ваших персональних даних.

Ви можете передумати та відкликати свою згоду. Для того щоб відкликати свою згоду, ви можете, залежно від обставин у конкретному випадку:

 • скористатися посиланням «Відписатися» (Unsubscribe) у вашому електронному листі;
 • скоригувати налаштування параметрів конфіденційності на інформаційній панелі;
 • вибрати технічні параметри онлайнових послуг (наприклад, параметри у веббраузері);
 • вибрати іншу версію продукту, для роботи з якою не потрібна ваша згода на обробку (наприклад, щоб оновити до платної версії без реклами інших компаній);
 • надіслати нам електронного листа із запитом на відкликання до контактних осіб, вказаних у Політиці конфіденційності; або
 • виконати інші спеціальні вказівки, описані під час запиту вашої згоди.

Якщо ви відкликаєте згоду, ми припиняємо обробку.

Перегляньте наведену нижче інформацію про мету, задля якої ми попросили вашої згоди:

Підписка на інформаційний бюлетень або форум Avast

Якщо ви оформили підписку або надали нам свою електронну адресу з цією метою, ми надсилатимемо вам комерційні повідомлення через цей канал у вигляді бюлетенів, повідомлень у блозі або за допомогою функції «Запроси друга».

Зауважте, що ви завжди можете відмовитися від підписки, якщо не матимете бажання бути в нашому маркетинговому списку розсилки, скориставшись посиланням «Відписатися», яке є в кожному комерційному повідомленні від нас.

Персоналізована реклама

У нас є безкоштовні версії наших мобільних продуктів, таких як мобільний антивірус, які служать рекламою відповідних інших компаній.

Цю рекламу доставляють вам наші рекламні партнери, які обробляють ваші особисті дані з метою доставки персоналізованої реклами. Ми обробляємо ваш рекламний ідентифікатор IronSource, який можна скинути, та надаємо його цьому рекламному партнеру для показу реклами лише у випадку IronSource. Щодо усіх інших партнерів, у такому випадку ми отримуємо тільки абсолютний мінімум інформації, необхідний для управління нашими відносинами з рекламними партнерами. Ця інформація стосується конкретного рекламного партнера, і у звіті не буде вказано, яку саме рекламу ви переглядали.

Якщо наш продукт розміщає рекламу інших компаній, ми повідомимо про це і попросимо вас дати згоду під час інсталяції. Наші рекламні партнери використовують ваші персональні дані для розміщення реклами інших компаній. Ми розуміємо, що не всі хочуть бачити рекламу інших компаній, і для тих, хто не бажає цього, у нас є еквівалентна платна версія продукту, яка не показує рекламу.

Ми хочемо діяти прозоро в тому, що стосується наших рекламних партнерів. Тому з метою інформування ми наведемо далі категорії даних, які обробляють такі інші компанії згідно з їхніми політиками конфіденційності.

Зауважте, що категорії даних та їхня деталізація можуть відрізнятися через останні оновлення. Тому завжди звертайтеся до первинної політики конфіденційності, яка є визначальною та з якою можна ознайомитися за вказаним посиланням для відповідного рекламного партнера.

Ми використовуємо рекламу третіх осіб для підтримки Avast Cleanup, Avast Mobile Security та їхніх версій під брендом продавця за участю зазначених рекламних партнерів. Перейдіть за відповідним посиланням, щоб дізнатися про обробку, яку здійснює той чи інший партнер:

Рекламний партнер

Постачальник

Категорії даних, які обробляє рекламний партнер відповідно до власної Політики конфіденційності

AdMob

Google

Google заявляє, що оброблятиме ідентифікатор одержувача реклами з пристрою, на якому розміщують рекламу, щоб генерувати показники зацікавленості та демографічні показники (наприклад, «шанувальники спорту»). Інтереси, демографічні показники та інші дані можуть використовуватися для виведення користувачеві більш адресної реклами через Google Mobile Ads SDK.

Amazon

Amazon

Amazon заявляє, що оброблятиме ідентифікатор одержувача реклами, який можна скинути на пристрої (зокрема, Android Advertising ID, IDFA), дані геолокації (тобто, координати широти й довготи місцезнаходження пристрою), а також повну IP-адресу.

Facebook Audience Network

Facebook

Facebook заявляє, що обробляє інформацію про ваші дії поза межами Facebook, у тому числі інформацію про ваш пристрій, рекламу, яку ви бачите, і про те, як ви користуєтеся нашим мобільним застосунком, незалежно від того, чи є у вас обліковий запис Facebook і чи ви в нього увійшли. 

InMobi

InMobi

InMobi заявляє, що він обробляє (i) інформацію про ваш пристрій для покращення своїх послуг – тип пристрою, операційна система, постачальник мережі, використовуваний мобільний браузер, платформа, версія SDK, мітка часу, ключ API, версія прикладної програми, рекламний ідентифікатор (Identifier for Advertising) на пристроях iOS, ідентифікатор Постачальника (Identifier for Vendors) на пристроях iOS, модель, виробник пристрою, версія версії ОС пристрою, час початку/закінчення сеансу, локаль (конкретне місцезнаходження, де розмовляють певною мовою), часовий пояс, стан мережі, наприклад Wi-Fi, геолокація вашого пристрою (за допомогою GPS або інших даних географічної прив’язки) та ідентифікатор одержувача реклами (Identifier for Advertising, IDFA) або рекламний ідентифікатор Google (AAID) тощо. У деяких країнах InMobi також збирає таку інформацію як міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання (IMEI), Інтернет-адреси (IP) або дані геолокації; (ii) інформацію про рекламу, представлену на вашому пристрої – тип вмісту рекламного оголошення, тип реклами, місце розміщення реклами, певна інформація про цільові дії користувача, який перейшов на сайт з рекламного банера, у тому числі взаємодію користувача з такою рекламою.

MoPub

Twitter

Twitter заявляє, що через MoPub він обробляє (i) ідентифікатори пристрою, зокрема вашу IP-адресу, рекламний ідентифікатор (Identifier for Advertising, IDFA) на пристроях iOS, рекламний ідентифікатор Android або окремий ідентифікатор MoPub; (ii) ваше точне геолокаційне розташування, коли послуги локації увімкнені для програми на вашому пристрої з інтегрованим на ньому MoPub. Зауважте, що у випадку, коли служби локації не ввімкнено в жодній з ваших програм з інтегрованим на них MoPub, Twitter все одно виводитиме дані про ваше розташування на основі вашої IP-адреси; (iii) інформацію про ваш пристрій, наприклад тип і модель, виробник, операційна система (наприклад, iOS або Android), назва оператора, мобільний браузер (наприклад Chrome, Safari) та розмір екрана; (iv) інформацію про ваше використання програм, у тому числі про програми на вашому пристрої, які використовують MoPub, і версію таких програм, програму на вашому пристрої, яка запитує рекламу, час початку/закінчення сеансу програми, поточний часовий пояс і тип вашого підключення до мережі (наприклад, через Wi-Fi, мобільний зв’язок); (v) інформацію про розміщення, перегляд або вибір реклами, наприклад тип рекламного оголошення, де була розміщена реклама, чи вибрали ви її (перейшли за посиланням) і чи відвідали ви вебсайт рекламодавця або завантажили програму рекламодавця.

AppLovin

AppLovin

AppLovin заявляє, що через AppLovin SDK він обробляє (i) дані про виробника, модель та операційну систему пристрою; (ii) властивості пристрою, пов’язані з розміром і орієнтацією екрана, гучністю звуку та зарядом батареї, використанням пам’яті пристрою; (iii) дані про оператора мобільного зв’язку; (iv) дані про операційну систему; (v) назву та властивості мобільного застосунку, за допомогою якого споживач взаємодіє з Послугами; (vi) налаштування країни, часового поясу та локалі (країна та бажана мова); (vii) тип і швидкість підключення до мережі; (viii) IP-адресу; (ix) агента користувача інтернет-браузера, який використовується для доступу до Послуг; та (x) рекламний ідентифікатор (IDFA).

Unity

Unity Technologies

Unity заявляє, що за допомогою своєї реклами він збирає таку інформацію про пристрої як ІР-адреса та ідентифікатори пристроїв, а також інформацію про доставку реклами та ваші дії з нею; усі ці дані можуть використовуватися спільно з власниками рекламної платформи та компаніями з атрибуції. Для прогнозів такого типу постачальник може в майбутньому відстежувати додаткові дані про вас; ми повідомлятимемо вам, перш ніж збирати нові дані.

Vungle

Vungle

Vungle заявляє, що через SDK він обробляє дані вашого пристрою, такі як орієнтація пристрою, налаштування гучності, мова ОС, виробник/модель пристрою, операційна система, мобільний оператор, ідентифікатори пристрою, а також дані щодо ефективності реклами, у тому числі перегляд, взаємодія, інсталяція, інформація про заголовок, сегменти та інтереси кінцевих користувачів.

Ви можете відмовитися від збирання та обробки ваших персональних даних з метою виведення персоналізованої реклами з боку Vungle за посиланням https://vungle.com/opt-out/

IronSource

IronSource

IronSource заявляє, що через свій SDK він обробляє (i) ваші ідентифікатори – ідентифікатор одержувача реклами, додатковий унікальний ідентифікатор, доступний виключно з програми відповідного розробника програми, який не може бути використаний для ідентифікації вас в інших програмах, IP-адресу, інформацію про налаштування вашого браузера. Термін «Ідентифікатор одержувача реклами» означає Google Advertising ID на пристроях Android і ID For Advertising («IDFA») або ID For Vendor («IDFV») на пристроях iOS; (ii) загальну технічну інформацію про ваш пристрій – версію ironSource Mobile SDK, ваш часовий пояс, обсяг вільної пам’яті на вашому пристрої, ім’я та версію прикладної програми, до якої подається оголошення, стан заряду акумулятора, статус обмеження відстеження оголошень, назву та версію операційної системи, мітку часу, назву виробника пристрою, мову операційної системи, назву мобільного оператора, тип підключення до Інтернету (наприклад, WiFi); і (iii) інформацію про взаємодію з нашою рекламою – вказує, чи переглядали ви рекламу або чи вибирали ви її (переходили за посиланням).

Закрити

Майже готово!

Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.