Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Прокрутити донизу

Перехитріть фішингові повідомлення

Більшість спаму просто засмічує поштову скриньку, не завдаючи шкоди. Але деякі повідомлення можуть використовувати технології фішингу, що робить їх небезпечними.

Чим ви ризикуєте?

Спам засмічує вашу поштову скриньку, заважаючи по-справжньому потрібним повідомленням електронної пошти дістатися адресата. Окрім того, спам може використовуватися для шахрайського отримання особистих даних або заманювання вас на шкідливі сайти, здатні інфікувати ваш ПК.

Як хакери можуть викрадати мої дані?

Хакери використовують спам в якості принади для заманювання вас на шкідливі сайти або у сумнівні схеми. Ми зробили так, щоб антиспамовий модуль відфільтровував та помічав весь спам у вашій програмі електронної пошти, тож вам не треба витрачати час на захист і очистку своєї поштової скриньки.

Відфільтрувати спам

І Avast Internet Security, і Avast Premier вже включають антиспамовий модуль, тож ви можете почуватися захищеними від фішингових повідомлень та не витрачати свій час на спамові повідомлення.

Якщо на вашому ПК вже встановлена програма Avast Premier або Avast Internet Security, отримати модуль «Антиспам» дуже просто: відкрийте програму Avast, клацніть плитку «Настройки» і виберіть пункт «Компоненти». Знайдіть у списку пункт «Антиспам», щоб установити й налаштувати цей модуль.

У вас ще немає Avast?