Прокрутити донизу

Станьте невидимкою для хакерів

Брандмауер не дає хакерам отримати доступ до вашого комп'ютера через Wi-Fi та Інтернет.

Чим ви ризикуєте?

Хакери можуть використовувати троянські програми та програми, які записують натискання клавіш, для того, щоб фіксувати ваші особисті дані, такі як імена користувача, паролі та банківські дані. Вони також можуть застосовувати ресурси вашого ПК для виконання незаконних або сумнівних дій (так, ваш ПК може бути проти вашої волі записаний до злочинної банди!).

Як хакери можуть викрадати мої дані?

Хакери можуть використовувати інтернет-з'єднання або мережу Wi-Fi в якості точки проникнення до вашого комп'ютера. Після цього вони можуть інфікувати ПК вірусами або програмами, які відслідковують натискання клавіш − а це простий спосіб отримати дані вашої кредитної картки тощо. Брандмауер блокує всі несанкціоновані підключення до вашого комп'ютера й навіть дозволяє вибирати програми, яким дозволено підключатися до Інтернету − тож ніхто не зможе підключитися до вашого ПК без вашого дозволу.

Блокуйте небажаний доступ до вашого ПК

Avast Premier та Internet Security включають функцію брандмауера, що дозволяє вам повністю контролювати обмін даними на комп'ютері.

Чи захищений ваш ПК програмою Avast Premier або Avast Internet Security? Чудово: тобі брандмауер працює у вас за промовчанням. Якщо ви бажаєте змінити його налаштування, відкрийте програму Avast і виберіть «Інструменти - Брандмауер».

У вас ще немає Avast?