Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Avast Free Antivirus

Базовий захист — необтяжливий, ефективний та абсолютно безкоштовний

Завантажте для Mac, Android або iOS

AV comparatives

У 2020 році антивірус Avast отримав престижну нагороду «Найвища оцінка».

Відзначений нагородами безкоштовний антивірусний захист на основі хмарних технологій, що не створює навантаження на систему

Цей антивірус має найбільшу мережу виявлення загроз, технологію захисту від вірусів на основі машинного навчання й компоненти для безпеки домашньої мережі та при цьому не сповільнює роботу комп’ютера.

Легко встановити,
легко користуватися

Отримайте базовий захист від вірусів. Програма Avast Free Antivirus сканує пристрої Windows, наприклад ваш ноутбук чи настільний ПК, на наявність проблем із конфіденційністю, безпекою або продуктивністю роботи, а також дає рекомендації щодо того, як миттєво виправити їх.

Avast довіряють понад 435 мільйонів користувачів у всьому світі. Приєднуйтеся до них.

Що нового в останній версії?

Чудовий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, розширений захист програм, новий пасивний режим для паралельного використання кількох захисних продуктів, а також приємний додаток для любителів ігор і кіно.

Створено для захисту без зайвих зусиль

Натиснувши одну кнопку в нашому оновленому зручному інтерфейсі, ви зможете перевірити все й одразу — від паролів до безпеки домашньої мережі.

НОВИНКА
Час для гри або кіно.
Тепер без жодних перешкод

Ми перейменували режим гри і дещо вдосконалили його. Тепер ця функція називається режимом «Не турбувати» і блокує спливаючі вікна, що відволікають увагу, коли ви граєте, дивитеся фільми або відтворюєте презентації в повноекранному режимі.

Нова функція «Аналіз поведінки»

Ми не просто перевіряємо ваші програми на наявність шкідливого ПЗ. Тепер ми також стежимо за їхньою поведінкою, щоб вони раптом не вчинили чогось лихого.

Це не звичайний безкоштовний антивірус

Наш антивірус не тільки містить найновіші інноваційні функції, а й здійснює інтелектуальне виявлення загроз і захист у режимі реального часу, майже не обтяжуючи ПК.

Інтелектуальний антивірус
Виявлення та блокування вірусів, шкідливих, шпигунських програм і програм-вимагачів, а також фішингових атак. Аналітичні функції дають змогу заблокувати загрози, перш ніж вони встигнуть завдати вам шкоди.
CyberCapture
Автоматичне надсилання підозрілих файлів для аналізу в хмарі. Поширення засобу протидії серед усіх користувачів Avast у разі виявлення загрози.
Аналіз мережі
Автоматичне виявлення вразливостей у вашій домашній мережі Wi-Fi і проникнення в неї сторонніх осіб.
Інтелектуальне сканування
Виявлення вразливостей, які дають змогу шкідливим програмам потрапити на пристрій: від небезпечних налаштувань і ненадійних паролів до підозрілих додаткових модулів і застарілих програм.

Avast довіряють понад 435 мільйонів користувачів у всьому світі

Ось що говорять наші користувачі:

Інтерфейс цієї програми просто чудовий. Усе працює бездоганно вже багато років. Неможливо перехвалити!

Раян Р.
5

Дякую, Avast, за чудову роботу. Я використовую ваше антивірусне забезпечення на машинах із Mac OS X і Windows. У вас найкращі продукти на ринку, і крапка!

Ерік С.
5

Я користуюсь Avast уже більше року та дійшов висновку, що це одна з найкращих на ринку безкоштовних програм для захисту пристроїв.

Деріл К.
5

Запитання й відповіді

Вимоги до системи

Ми не вибагливі. Усе, що вам потрібно, — це комп’ютер із Windows 10, 8.1, 8 або 7*, 1 ГБ оперативної пам’яті та 2 ГБ місця на жорсткому диску. Це все.
* Підтримуються 32- та 64-розрядна версії, за винятком Starter та RT.
compatibility icon Сумісність із Windows 10
Avast Free Antivirus

Швидкий, необтяжливий і потужний безкоштовний захист.
Досить натиснути лише одну кнопку.

Доступно також для Mac, Android і iOS