Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.
Windows 10 full protection

Важлива інформація для користувачів ОС Windows XP

Avast Free Antivirus надалі захищає користувачів ОС Windows XP за допомогою регулярних оновлень вірусних сигнатур. Однак програмні оновлення, нові функції, виправлення помилок і технічна підтримка для ОС Windows XP більше не надаватимуться. Ми наполегливо рекомендуємо перейти на останню версію Windows. (Зверніть увагу, що компанія Microsoft припинила випуск оновлення безпеки для ОС Windows XP ще у 2014 році.)

Safe upgrade to Windows 10

Працює без збоїв навіть на Windows XP

Журнал AV Comparatives назвав Avast «антивірусом, який найменше впливає на швидкодію ПК». Програма майже не чинить впливу на роботу системи Windows XP. Окрім того, спеціальні функції, як-от Avast Cleanup і «Очищення браузера», дають змогу додатково прискорити роботу комп’ютера.

Approved antivirus for Windows 10

Офіційний антивірус для Windows XP

ПЗ Avast успішно пройшло перевірку роботи на ОС Windows XP, що проводилася лабораторією AV Comparatives. Крім того, компанія Avast виступає офіційним постачальником споживацького ПЗ для захисту Windows XP — і це ще одна причина, з якої понад 435 млн користувачів довіряють продуктам Avast.

Вимоги до системи

Потрібно не так багато, щоб захистити свій пристрій за допомогою Avast. Усе, що вам треба, — це ПК зі щонайменше 256 МБ оперативної пам’яті й 1,5 ГБ вільного місця на жорсткому диску. Якщо ваш ПК з ОС Windows XP відповідає цим вимогам (а найімовірніше, так воно і є), програму можна встановлювати.

Програма Avast Antivirus сумісна з ОС Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Vista*, XP SP3**

Avast пропонує також рішення з безпеки для пристроїв Android і комп’ютерів Mac


* підтримується принаймні до грудня 2022 року
** версія Avast Antivirus до 19.1

Люди висловили свою думку

Ми хочемо почути й вашу. Адже ми працюємо саме для вас.

Avast Free Antivirus для Windows 10
Р.

03.07.2016

5

Нічого зайвого, програма проста й працює.

Avast Free Antivirus для Windows 10
Міджена

09.07.2016

4

Дуже зручна програма.

Avast Free Antivirus для Windows 10
Вел

24.05.2016

5

користуватися просто, найкращий вибір

Avast Free Antivirus для Windows 10
Террі

02.08.2016

5

Люблю Avast. Користуюся цією програмою більше 5 років і продовжу надалі.

Avast Free Antivirus для Windows 10
Вел

24.04.2016

5

користуватися просто, найкращий вибір

Avast Free Antivirus для Windows 10
Томмі

26.01.2016

5

легко користуватись і завантажити

Avast Free Antivirus для Windows 10
Анна

19.01.2016

5

Мені дуже подобається, що Avast захищає мій комп’ютер, мобільний телефон і навіть iPod. Для всього цього достатньо було створити всього один обліковий запис! Дуже просто

Avast Free Antivirus для Windows 10
Коук

01.12.2015

5

Після багатьох років користування я задоволений цим ПЗ, і багато моїх друзів і членів сім’ї також ним користуються. Якщо ваш комп’ютер інфіковано, ця програма знищить вірус у самому серці операційної системи. Дуже добре!

Avast Free Antivirus для Windows 10
Кімберлі

27.11.2015

5

Найкращий антивірус на ринку. Дуже ефективний і легкий у використанні. Точно користуватимуся знову й знову.

Щоб почати користуватись Avast, виконуйте ці прості кроки:

1Завантажте програму для встановлення, натиснувши тут.

2Клацніть файл програми для встановлення правою кнопкою миші та виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора».

3Натисніть «Установити».

4Коли індикатор виконання зникне, ваш ПК отримає весь необхідний захист.

Ось і все! Тепер ваш ПК захищений на всі сто.

Запитання й відповіді

Чи підтримує досі Avast Antivirus ОС Windows XP?

Ви все ще можете завантажити програму Avast Antivirus для Windows XP, але ми більше не підтримуємо цю версію антивірусу. Такий антивірус захищатиме вас від шкідливих програм, адже його вірусні сигнатури (які дають змогу розпізнавати потенційно небезпечні файли) оновлюватимуться й надалі, але він не матиме багатьох функцій і покращень, які доступні користувачам ОС Windows 7 або новіших версій. Це краще, ніж нічого, проте якщо ви хочете отримати повноцінний захист в Інтернеті, рекомендуємо перейти на новішу версію ОС Windows із кращою сумісністю з продуктами Avast.

«Захисник Windows» доступний для версії XP?

На жаль, програму «Захисник Windows» не вбудовано в ОС Windows XP та не додано в пакет встановлення. Натомість вам потрібно буде завантажити програму Microsoft Security Essentials від виробника, але вона застаріла та забезпечує посередній рівень захисту. Настійно рекомендуємо використовувати для захисту ПК з ОС Windows XP антивірус стороннього розробника.

Завдяки чому антивірус Avast вважається однією з найкращих захисних програм для Windows XP?

Антивірус Avast залишається однією з найкращих захисних програм для Windows XP, навіть якщо ми більше не надаємо технічну підтримку для нього. По-перше, наш антивірус для ОС Windows XP, на відміну від більшості подібних продуктів, досі отримує оновлення вірусних сигнатур, а отже, ми можемо захищати вас від найновіших і найнебезпечніших загроз в Інтернеті. Крім того, наш антивірус для Windows вважається одним із найнадійніших, не зважаючи на версію операційної системи, яка використовується. І найголовніше: наш антивірус має додаткові функції, як-от перевірка на наявність руткітів і їх видалення, а також інструменти, що усувають рекламне ПЗ з вашої системи.

Що станеться з моїм антивірусом після переходу з Windows XP на новішу версію?

Ми настійно рекомендуємо перейти з Windows XP на новішу версію: будь-який антивірус захищатиме ваші дані краще, якщо встановити сучаснішу операційну систему, як-от Windows 10.

Однак якщо ви вирішите перейти з Windows XP на іншу операційну систему, вам потрібно буде видалити й знову встановити антивірусну програму. Це можна зробити безкоштовно. Це корисно, якщо ви плануєте перейти на Windows 10 і хочете використовувати версію Avast Antivirus для Windows 10. Власникам платної версії нашого продукту, Avast Premium Security, доведеться ще раз ввести код активації, щоб надалі користуватися додатковими функціями.