Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Домашня сторінка технології

Безпека Інтернету речей

Міцність ланцюга визначається міцністю його найслабкішої ланки. Це правило не втрачає актуальності, коли ми говоримо про «розумний дім». Більшість компонентів «розумного дому» мають слабкий захист, що робить їхніх користувачів уразливими до атак. Зараз ми вкладаємо кошти в нові хмарні технології, які нададуть змогу захистити світ Інтернету речей, що розвивається.

Глибоке знання структури та вразливостей Інтернету речей

Інтернет речей становить суттєву загрозу всій цифровій екосистемі. Це пов’язано з тим, що багато цих пристроїв розроблені без вбудованої системи безпеки, яка б захищала їх від злому хакерами.

З ростом цього нового простору Avast інвестує в нові технології, зокрема нашу хмарну інфраструктуру безпеки, яка включає аналіз і обробку даних про загрози Інтернету речей на мережевому рівні.

Наша технологія «Аналіз мережі», розгорнута з 2015 року, допомагає оцінювати й виявляти вразливості в підключених пристроях у більш ніж 50 мільйонах домашніх мереж. Крім того, вона полегшує виправлення помилок налаштування. Велика кількість даних разом зі штучним інтелектом і машинним навчанням посилюватимуть нашу здатність виявляти загрози Інтернету речей і захищати від них і надалі.

Як ми захищаємо пристрої Інтернету речей

Ми вивчаємо поведінку пристроїв Інтернету речей — кожного окремо та в групі, — щоб статистично оцінити обсяг і типи даних, які вони надсилають, а тоді використовуємо отримані відомості в поєднанні з аналізом інфраструктури користувача. Тобто ми беремо до уваги тип пристроїв і мережу, до якої вони підключені, і ретельно досліджуємо можливості й вразливості кожного з них за допомогою власного високотехнологічного рушія штучного інтелекту. Маючи у своєму розпорядженні цю інформацію й використовуючи передові алгоритми, ми здатні захистити вашу мережу від будь-яких потенційних загроз.

Avast Smart Home

Статистичні дані від сотень мільйонів пристроїв обробляються за допомогою алгоритмів машинного навчання, які працюють у розподіленій хмарній інфраструктурі та виявляють загрози на підключених пристроях. Наш досвід роботи зі шкідливими програмами дає змогу мінімізувати затримку, значно скоротивши час, необхідний для виявлення загроз. Але щоб ефективно боротися зі зростаючим спектром небезпек, які загрожують різним типам пристроїв, кількість яких також постійно збільшується, ми застосовуємо двоетапний підхід. Спершу для розпізнавання конкретних типів атак використовуються спеціально розроблені алгоритми виявлення відхилень, які поєднуються, щоб визначати атаки Інтернету речей різних класів. Потім починає роботу глибинна нейронна мережа, яка виявляє всі ці атаки, а також будь-які нові.

Глибинна нейронна мережа для трафіку Інтернету речей

Наш мережевий трафік передає глибинній нейронній мережі анонімні статистичні дані від мільйонів будинків. Внутрішні вузли цієї складної мережі набувають здатності визначати, як ці потоки пов’язані з певними типами пристроїв, як певна кількість пристроїв об’єднується в одному будинку або як більша кількість пристроїв утворює службу. Потім вихідний або останній рівень нейронної мережі розділяє групи потоків на нешкідливі або зловмисні.

Наша архітектура Smart Home

Щоб захистити наших користувачів і їхні домашні пристрої Інтернету речей, служба Avast наявна в маршрутизаторі й актуальних продуктах для ПК, комп’ютерів Mac і мобільних пристроїв. Вони збирають статистичні дані вхідних і вихідних потоків домашнього трафіку, не впливаючи на звичайну маршрутизацію пакетів. Зібрані дані потім надсилаються в хмару Avast для обробки. Якщо інтелектуальна платформа Avast визначає, що потік трафіку або пристрій шкідливий, продукт Avast отримає вказівку блокувати заражений елемент. За допомогою програми Avast Smart Home користувач може взаємодіяти із системою.

Чому Avast має потенціал для успіху в Інтернеті речей?

Якщо коротко, справа в масштабі. Маючи доступ до даних понад 50 мільйонів будинків користувачів у 100 країнах, Avast володіє безпрецедентними відомостями про спектр загроз. Тобто ми можемо виявляти загрози й усувати їх швидше за будь-кого іншого.

Обізнаність — це гарантія захисту

Ми постійно відстежуємо проблеми, пов’язані з безпекою, щоб захистити сотні мільйонів користувачів від нових загроз. Щоб одними з перших дізнаватися про можливості найновіших продуктів і отримувати актуальні відомості про загрози від лабораторій аналізу загроз Avast, стежте за блогом Avast.

Закрити

Майже готово!

Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.