Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Домашня сторінка технології

Штучний інтелект і машинне навчання

Наша передова система штучного інтелекту використовує машинне навчання, щоб автоматично збирати й отримувати дані з усієї нашої бази користувачів. Потім вона навчає кожен модуль безпеки. Після виявлення нового зразка шкідливої програми наші продукти автоматично оновлюються, отримуючи нові моделі. Це дає змогу забезпечити необхідний удосконалений захист.

Тренування рушія машинного навчання Avast

Ефективне попередження загроз у сучасному світі не покладається на єдиний рушій машинного навчання, який чарівним способом блокує всі кібератаки. Воно полягає в поєднанні кількох узгоджених між собою рушіїв, які разом захищають від зловмисників. Ці рушії працюють на різних пристроях (як у хмарі, так і на ПК та смартфонах), використовують методи статичного й динамічного аналізу та застосовуються на багатьох рівнях нашого захисного модуля.

Для оцінювання нових і невідомих загроз ми побудували унікальний і надійний алгоритм машинного навчання, який дає змогу оперативно створювати й застосовувати моделі виявлення шкідливих програм протягом 12 годин. Для покращення наших моделей виявлення шкідливих програм також застосовуються надсучасні технології, зокрема глибинні згорткові нейронні мережі (Deep CNN). Нові загрози можуть з’являтися несподівано та набувати невідомих форм. У таких випадках наша здатність швидко оновлювати моделі гарантує непорушність захисту користувачів.

Технологія нового покоління та дані, отримані з нашої величезної бази користувачів, дарують нам беззаперечну перевагу в боротьбі з хакерами та змаганні з конкурентами.

Ця технологія нового покоління та дані, отримані з нашої величезної бази користувачів, дарують нам беззаперечну перевагу в боротьбі з хакерами та змаганні з конкурентами. Саме ця технологія дала нам змогу без жодного оновлення продуктів автоматично виявити й заблокувати серйозні загрози, як-от програми-вимагачі WannaCry, BadRabbit, NotPetya й атаки Adylkuzz для видобування криптовалют.

2 мільярди

АТАК БЛОКУЮТЬСЯ ЩОМІСЯЦЯ

132 мільйони

АТАК ПРОГРАМ-ВИМАГАЧІВ ЗАБЛОКОВАНО У 2017 РОЦІ

Обізнаність — це гарантія захисту

Ми постійно відстежуємо проблеми, пов’язані з безпекою, щоб захистити сотні мільйонів користувачів від нових загроз. Щоб одними з перших дізнаватися про можливості найновіших продуктів і отримувати актуальні відомості про загрози від лабораторій аналізу загроз Avast, стежте за блогом Avast.

Закрити

Майже готово!

Завершіть інсталяцію, натиснувши на завантажений файл та виконавши інструкції.

Початок завантаження...
Примітка. Якщо завантаження не почалось автоматично, натисніть тут.
Натисніть цей файл, щоб почати інсталювання програми Avast.