Avast Internet Security

Мінімальне споживання ресурсів ПК та надійність: Nitro-захист для непередбачуваного світу Інтернету.

Доступний діючий захист 30-денна гарантія повернення грошей Завантажити пробну версію

Для тих, кому потрібна свобода

Користуйтеся Твіттером, Фейсбуком, інтернет-крамницями та веб-банкінгом досхочу, не хвилюючись за свою безпеку. Internet Security забезпечить вам захист у найвіддаленіших куточках Інтернету.

Ви тільки-що придбали яхту вартістю 3 мільйони доларів?

Подбайте про відсутність гірких несподіванок у вашій банківській виписці. Internet Security захищає вас від таких злочинів, як викрадення ідентифікаційних даних, гарантуючи справжність сайтів, які ви відвідуєте.

Стати жертвою зламу DNS може будь-хто

Назавжди позбавтеся спаму

Збережіть свій браузер таким, як вам подобається

Зазирніть всередину

Internet Security − це аж ніяк не інструмент вузької дії. Цей продукт включає велику кількість перевірених захисних засобів, які допоможуть вам і вашим пристроям працювати максимально ефективно й надійно.

«Розумний» антивірус

Виявляє усі існуючі загрози, від вірусів до шкідливого ПЗ. У тому числі шпигунські програми, програми-вимагачі та спроби фішингу.

НОВИНКА CyberCapture

Персональна система виявлення загроз у реальному часі. Надсилання невідомих файлів до лабораторії Avast Threat Labs з метою їхнього аналізу нашими фахівцями, з подальшим переміщенням файлів до карантину у випадку, якщо вони становлять загрозу.

Захист домашньої мережі

Чи правильно налаштований ваш роутер на блокування загроз? Ми з'ясуємо це. Адже якщо роутер налаштований не так, як треба, до вашої домашньої мережі та пристроїв у ній може залізти будь-хто.

Смарт-сканування

Найкращий засіб економії часу. Перевірка ПК та мережі на наявність усіх видів проблем натисканням однієї кнопки.

Брандмауер

Ви зачиняєте вхідні двері, щоб не пускати злодіїв до свого дому, чи не так? То чому з комп'ютером має бути по-іншому? Брандмауер захищає вас від усіляких чужинців.

Очистка браузера

Позбавтеся загадкових панелей інструментів, додаткових модулів та розширень, встановлених без вашого відома − і без дозволу.

Пісочниця

Ви колись завантажували файл із сумнівного сервера, заздалегідь підозрюючи, що з ним буде щось негаразд? Перевіряйте завантажені файли в надійному місці, відокремленому від решти вашого ПК.

Паролі

Забагато паролів, до того ж ненадійних? Це стандартна ситуація. Запам'ятайте лише один пароль, а наша програма «Паролі» подбає про все інше.

SecureDNS

Налаштування роутера можна змінити так, щоб ви, самі того не знаючи, підключалися до підробних сайтів. І що з того, спитаєте ви? А те, що хакери можуть викладати ваші банківські дані. SecureDNS захищає вас під час користування інтернет-банкінгом.

Антиспам

Спам не просто дратує. Він може бути дуже небезпечним. Але Internet Security захистить вас – і ваші гроші – від таких загроз, як фішингові електронні листи.

НОВИНКА Браузер SafeZone

Новий спосіб відвідувати веб-сайти, користуватися інтернет-банкінгом та виконувати платіжні операції. Завдяки набору інструментів, призначення яких − забезпечити додатковий захист, − SafeZone є найбезпечнішим веб-браузером у світі.

Підтримка в інтерфейсі програми

У вас виникли складнощі з Avast? Шукати допомогу невідомо де необов'язково. Просто відправте нам повідомлення з програми Internet Security.

Обліковий запис Avast

Усі ваші пристрої, захищені Avast, на одному екрані. Керування ліцензіями, визначення місцеположення мобільних пристроїв та зручний органайзер усіх даних.

Системні вимоги

* Підтримуються 32- та 64-розрядні версії, за винятком Starter та RT.

Завантажити пробну версію Придбати

Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.