Avast Internet Security

Інтелектуальний захист від загроз для непередбачуваного світу

Доступний діючий захист 30-денна гарантія повернення грошей Завантажити пробну версію

Для тих, кому потрібен розширений захист конфіденційності

Користуйтеся Твіттером, Фейсбуком, інтернет-крамницями та веб-банкінгом досхочу, не хвилюючись за свою безпеку. Internet Security − це інтелектуальна система виявлення загроз, яка забезпечить вашим особистим даним захист у найвіддаленіших куточках Інтернету.

Захис даних Avast

Уникайте підроблених веб-сайтів

Служба виявлення спаму Avast

Виявлення спамової електронної пошти

Брандмауер Avast

Захистіть свої дані брандмауером

Зазирніть всередину

Internet Security пропонує декілька шарів захисту, які разом забезпечують вам безпеку, в вашім пристроям − безперебійну роботу. Усі перелічені нижче розширені функції тепер входять до складу програмного пакету Internet Security.

«Розумний» антивірус

Виявляє усі існуючі загрози, від вірусів до шкідливого ПЗ. У тому числі шпигунські програми, програми-вимагачі та спроби фішингу.

CyberCapture

Персональна система виявлення загроз у реальному часі. Надсилання невідомих файлів до лабораторії Avast Threat Labs з метою їхнього аналізу нашими фахівцями, з подальшим переміщенням файлів до карантину у випадку, якщо вони становлять загрозу.

НОВИНКА Екран поведінки

Шкідливе ПЗ обожнює видавати себе за невинне ягня. Avast аналізує поведінку програм у реальному часі, щоб виявити будь-які підозрілі зміни ще до того, як буде завдано шкоду.

Смарт-сканування

Натиснть на кнопку та отримайте результат. Перевірка ПК та мережі на наявність проблем будь-якого гатунку − а також миттєвий рецепт їх виправлення.

Брандмауер

Ви зачиняєте вхідні двері, щоб не пускати злодіїв до свого дому, чи не так? То чому з комп'ютером має бути по-іншому? Брандмауер захищає вас від усіляких чужинців.

Пісочниця

Ви колись завантажували файл із сумнівного сервера, заздалегідь підозрюючи, що з ним буде щось негаразд? Перевіряйте завантажені файли в надійному місці, відокремленому від решти вашого ПК.

Інспектор Wi-Fi

Чи правильно налаштований ваш роутер на блокування загроз? Ми з'ясуємо це. Адже якщо роутер налаштований не так, як треба, до вашої домашньої мережі та пристроїв у ній може залізти будь-хто.

Очистка браузера

Позбавтеся загадкових панелей інструментів, додаткових модулів та розширень, встановлених без вашого відома − і без дозволу.

Passwords

Забагато паролів, до того ж ненадійних? Це стандартна ситуація. Запам'ятайте лише один пароль, а наша програма Avast Passwords подбає про все інше.

НОВИНКА Пасивний режим

Не подобається вибирати, який антивірус треба залишити? Жодних проблем. Avast може тихо чекати у затінку, поки вам не знадобляться наші розширені функції.

Real Site

Налаштування роутера можна змінити так, щоб ви, самі того не знаючи, підключалися до підробних сайтів. І що з того, спитаєте ви? А те, що хакери можуть викладати ваші банківські дані. SecureDNS захищає вас під час користування інтернет-банкінгом.

Антиспам

Спам не просто дратує. Він може бути дуже небезпечним. Але Internet Security захистить вас – і ваші гроші – від таких загроз, як фішингові електронні листи.

Браузер SafeZone

Новий спосіб відвідувати веб-сайти, користуватися інтернет-банкінгом та виконувати платіжні операції. Завдяки набору інструментів, призначення яких − забезпечити додатковий захист, − SafeZone є найбезпечнішим веб-браузером у світі.

НОВИНКА Ігровий режим

Автоматичне вимкнення всіх сповіщень Windows та ін., а також виділення грі максимального обсягу ресурсів ПК, щоб забезпечити найвищу її швидкість.

Підтримка в інтерфейсі програми

У вас виникли складнощі з Avast? Шукати допомогу невідомо де необов'язково. Просто відправте нам повідомлення з програми Internet Security.

Обліковий запис Avast

Усі ваші пристрої, захищені Avast, на одному екрані. Керування ліцензіями, визначення місцеположення мобільних пристроїв та зручний органайзер усіх даних.

Системні вимоги

* Підтримуються 32- та 64-розрядні версії, за винятком Starter та RT.

Завантажити пробну версію Придбати

Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.