Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Avast Internet Security

Надійний інтернет-захист вашого ПК.

Доступний діючий захист 30-денна гарантія повернення грошей Завантажити пробну версію

Для тих, кому важливий захист конфіденційності

Обмінюйтеся враженнями в соцмережах, купуйте та здійснюйте банківські операції в Інтернеті, не переймаючись про безпеку. Інтелектуальне виявлення загроз, яким оснащено програму Internet Security, дає змогу захистити конфіденційність ваших даних в Інтернеті та забезпечує новий додатковий рівень захисту від програм-вимагачів для важливих файлів і фотографій.

Служба Avast для виявлення шахрайських повідомлень

НОВИНКАНе дозволяйте зловмисникам отримати доступ до ваших файлів

«Захист даних» від Avast

Уникайте підроблених веб-сайтів!

Служба Avast для виявлення шахрайських повідомлень

Виявлення шахрайських повідомлень

Брандмауер Avast

Захистіть свої дані брандмауером!

Детальніша інформація

Internet Security має кілька рівнів захисту, що гарантують безпеку та неперервну роботу пристроїв. Усі описані нижче інноваційні функції входять до програмного пакету Internet Security.

Брандмауер

Захистіться від зловмисників за допомогою надійної функції, яка відстежує та контролює всі вхідні та вихідні потоки даних комп’ютера.

Захист від спаму

Позбудьтеся спаму та іншого шкідливого вмісту, щоб зосередитися на справді важливих листах.

Real Site

Захистіться від зловмисників, які намагаються перехопити налаштування DNS (система доменних імен), перенаправити вас на підроблені сайти та викрасти банківські дані.

Перевірка Wi-Fi

Автоматичне виявлення вразливостей у вашій домашній мережі Wi-Fi і проникнення у неї сторонніх осіб.

Інтелектуальний антивірус

Виявлення та блокування вірусів, шкідливих, шпіонських, фішингових програм і програм-вимагачів. Аналітичні функції дають змогу заблокувати загрози, перш ніж вони встигнуть завдати вам шкоди.

CyberCapture

Автоматичне надсилання підозрілих файлів для аналізу в хмарі. Поширення засобу протидії серед усіх користувачів Avast у разі виявлення загрози.

Екран поведінки

Виявлення та блокування підозрілих дій для захисту від невідомих загроз і програм-вимагачів

Смарт-сканування

Виявлення вразливостей, які дають змогу шкідливим програмам потрапити у пристрій: від небезпечних налаштувань і ненадійних паролів до підозрілих додаткових модулів і застарілих програм

Захист від програм-вимагачів

Блокування намагань програм-вимагачів або інших підозрілих програм змінити, видалити або зашифрувати ваші особисті фотографії та файли.

Пісочниця

Перевіряйте підозрілі файли в безпечному середовищі, перш ніж запустити їх на своєму комп’ютері. У такому разі вони не зможуть вам нашкодити.

Passwords

Захистіть усі свої облікові записи одним надійним паролем. Про все інше подбаємо ми, і ви зможете входити в свої облікові записи швидко й безпечно.

Пасивний режим

Хочете спробувати інший антивірус і одночасно користуватися функціями програми Avast? Переведіть нашу програму в пасивний режим, щоб вона завжди була під рукою за потреби.

НОВИНКАРежим «Не турбувати»

Грайте, дивіться фільми чи відтворюйте презентації в повноекранному режимі — ми не дозволимо сповіщенням відволікати увагу. (Раніше ця функція називалася «Режим гри».)

Очистка браузера

Очистьте браузер від панелей інструментів, додаткових модулів, а також інших розширень, встановлених без вашого відома.

Обліковий запис Avast

Усі ваші пристрої, захищені Avast, на одному екрані. Керування ліцензіями, визначення місцезнаходження мобільних пристроїв і повний контроль без надмірних зусиль.

Пряма підтримка

Під час використання програми Avast виникли проблеми? Немає потреби довго шукати відповідь на свої питання. Відвідайте наш центр підтримки в Інтернеті.

Вимоги до системи

* Підтримуються 32- і 64-розрядна версії, за винятком Starter та RT.

Завантажити пробну версію Придбати

Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.