Avast Internet Security

Наш популярний захисний продукт включає антивірус, захист Вашої домашньої мережі, інструмент для проведення безпечних операцій в Інтернеті, а також ефективний брандмауер для захисту від хакерів.

- +

ПК

1 рік

ЗВИЧАЙНА ЦІНА 349 грн.

349 грн.

2 роки

ЗВИЧАЙНА ЦІНА 659 грн.

489 грн.

3 роки

ЗВИЧАЙНА ЦІНА 969 грн.

629 грн.

Доступний діючий захист 30-денна гарантія повернення грошей Завантажити пробну версію

Подбайте про безпеку своєї домашньої мережі

На Вашу домашню мережу, як і на Ваш ПК, можуть здійснюватися атаки. Натиснувши одну-єдину кнопку, Ви можете виконати сканування мережі на наявність потенційних факторів небезпеки й у такий спосіб подбати про попередження атак на Ваші роутери та мережу.


Здійснюйте банківські операції в «Безпечній зоні»

«Безпечна зона» захищає Ваші інтернет-платежі, забезпечуючи Вас максимальною безпекою для виконання банківських і платіжних операцій в Інтернеті. Додайте до цього SecureLine VPN, і тоді Вашим конфіденційним і персональним даним дійсно нічого не загрожуватиме.

Залишайтеся в безпеці під захистом брандмауера

Використовуйте наш надійний особистий брандмауер для захисту своєї операційної системи, програм та обладнання від хакерів.

Захист від спаму

Знайте, які електронні листи являють собою спам, навіть не відкриваючи їх.

Підтримка електронною поштою

Скористайтеся підтримкою електронною поштою або зателефонуйте на платний номер, щоб отримати технічну підтримку ще швидше.

Так, програма працюватиме на Вашому ПК

Якщо Ваш комп'ютер «тягне» повну версію Windows 7, Avast Internet Security працюватиме на ньому без жодних проблем. Ми гарантуємо! Але якщо Ви купуєте програму для когось іншого, можливо, вартоперевірити системні вимоги.

Вимоги до системи

На вашому ПК має бути встановлена щонайменше ОС Windows XP (з SP2). Операційні системи Windows Vista, 7, 8, і навіть 8.1 підтримуються в повному обсязі (за винятком випадків, коли комп'ютер працює під керуванням версії Starter або RT), як у 32-, так і в 64-розрядному варіанті. Вам достатньо буде процесора Pentium 3, випущеного впродовж останніх 10 років, зі 128 Мб оперативної пам'яті та 1 ГБ вільного місця на диску. А тепер уявіть, як «літатиме» програма на новому обладнанні!

У кількості наша сила

Продуктам Avast для захисту даних довіряє більше людей, ніж продуктам будь-якої іншої компанії. Це означає, що всі ми отримуємо ефективніший захист. І причина тут проста: ми отримуємо більше даних від більшої кількості користувачів, а тому маємо змогу зробити свій захист кращим.

230+ мільйонів користувачів

186 країн

43 мови

Аvast Internet Security

Avast Internet Security 2015

Попробуйте програму впродовж безкоштовного 30-денного пробного періоду або придбайте повну версію!

Завантажити Придбати

cNet

Amazon