Ми підтримуємо браузери, а не динозаврів. Оновіть браузер для коректного відображення вмісту сторінки.

Заощадьте 20 % — термін дії знижки обмежений!

Avast Ultimate
Найкращі технології Avast в одному пакеті

Більше, ніж просто антивірус. Пакет Avast Ultimate містить усі продукти, необхідні для забезпечення захисту, конфіденційності й оптимізації роботи всіх ваших комп’ютерів, телефонів і планшетів.

Універсальний пакет

Product boxes

Avast Ultimate — це зручний пакет преміум-класу, до якого входять усі необхідні функції для захисту ваших пристроїв. Отримайте наш найкращий антивірус, щоб блокувати все шкідливе ПЗ, зокрема програми-вимагачі, службу VPN для абсолютної конфіденційності в Інтернеті, першокласні інструменти для очищення й оптимізації, а також диспетчер паролів.

Premium Security

SecureLine
VPN

Cleanup
Premium

Passwords
Premium

Premium Security
Icon OS Windows Icon OS Mac Icon OS Android Icon OS iOS

Комплексний захист в Інтернеті завдяки Avast Premium Security

Найдосконаліший і найнадійніший захист від вірусів, програм-вимагачів, шпигунського ПЗ, найновіших загроз, вразливостей домашньої мережі Wi-Fi та інших небезпек, який не створює навантаження на ресурси системи. Avast Premium Security зможе захистити всі ваші телефони, комп’ютери та планшети.

Докладніше

SecureLine VPN
Icon OS Windows Icon OS Mac Icon OS Android Icon OS iOS

Avast SecureLine VPN дарує вам абсолютну конфіденційність в Інтернеті

Завдяки VPN із шифруванням банківського рівня ви зможете переглядати сайти, переписуватися та здійснювати банківські операції й покупки, не хвилюючись, що хтось стежитиме за вашими діями в Інтернеті або заволодіє вашими даними.

Докладніше

Cleanup
Icon OS Windows Icon OS Mac Icon OS Android

Avast Cleanup Premium — революційний інструмент для очищення й оптимізації ваших пристроїв

Легко позбудьтеся непотрібних файлів, щоб зробити комп’ютер або телефон чистішим, швидшим і продуктивнішим. Ви також отримуватимете короткі звіти про стан пристрою, зможете здійснювати обслуговування одним натисканням, видаляти непотрібне та ресурсомістке ПЗ тощо.

Докладніше

* Цей продукт недоступний для iPhone або iPad.

Passwords
Icon OS Windows

Захист усіх облікових записів за допомогою Avast Passwords Premium

Керуйте своїми обліковими записами за допомогою єдиного головного пароля для швидшої та безпечнішої авторизації. Безпечне автоматичне введення та синхронізація облікових даних на всіх пристроях — від смартфона до ПК або комп’ютера Mac*. У разі виявлення витоку паролів ви негайно отримаєте сповіщення.

Докладніше

* Програма доступна для ПК, комп’ютерів Mac, пристроїв Android та iOS, але функції Premium підтримуються тільки ПК.

Вимоги до системи

Можливо, у вас ще залишилися питання...

Так. Якщо ви бажаєте припинити використовувати активований пристрій, спочатку видаліть із нього всі продукти, пов’язані з підпискою на Avast Ultimate. Потім можна встановити й активувати вибрані продукти на новому пристрої.

За обома типами підписки надається універсальний пакет для забезпечення конфіденційності, оптимізації та захисту, який містить наведені далі продукти.

  • Avast Premium Security
  • Avast Cleanup
  • Avast SecureLine VPN
  • Avast Passwords

Кількість пристроїв і платформ, які можна активувати, відрізняється залежно від вибраної підписки. Avast Ultimate (для кількох пристроїв) дає змогу активувати до 10 різних пристроїв одночасно й користуватися підпискою на ПК з Windows, комп’ютерах Mac, а також пристроях з Android і iOS. Avast Ultimate дає змогу активувати підписку на одному ПК з Windows.

Ні. Підписку на Avast Ultimate можна використовувати тільки на одному ПК, навіть якщо встановлено й активовано не всі доступні продукти. Якщо ви бажаєте користуватися підпискою на кількох пристроях, рекомендуємо придбати версію Avast Ultimate (для кількох пристроїв), яку можна активувати на 10 пристроях із різними платформами одночасно.

Так. Ви можете активувати всі або деякі продукти пакета Avast Ultimate (для кількох пристроїв). Один продукт можна також активувати кілька разів на різних пристроях.

Однак підписку на Avast Ultimate (для кількох пристроїв) не можна використовувати на більше ніж 10 пристроях одночасно. Якщо ви вже використовуєте підписку на 10 пристроях, можете активувати додаткові продукти на будь-якому з цих пристроїв, але додавати нові пристрої не можна.

ПРИМІТКА. Якщо підписку вже активовано на 10 пристроях, ви можете видалити Avast Ultimate (для кількох пристроїв) з одного з них і активувати підписку на новому пристрої.

Разом дешевше

Придбання цілого пакета — це просто, зручно та набагато вигідніше, ніж купувати кожен преміум-продукт окремо. Ми все порахували.

Chrome browser logo

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ браузер Chrome™.