Avast Premier

Виведення антивірусного захисту ПК на максимальний рівень. Коли боятися нічого, вас нічого не стримуватиме.

Доступний діючий захист 30-денна гарантія повернення грошей Завантажити пробну версію

Максимальний захист для тих, кому потрібно все й відразу

Хмарний захист від загроз нульового дня для ПК, домашньої мережі та паролів – а також автоматичне оновлення усіх програм та безповоротне знищення видалених даних.

Оновлювач програм Avast

Оновлюйте інші програми автоматично

Знищувач даних Avast

Не залишайте нічого після себе

Захист домашньої мережі Avast

Зміцніть свою мережу

Безпечний банкінг Avast

Дзинь-дзинь. Безпечні платіжні та банківські операції

Зазирніть всередину

Avast Premier включає повний набір функцій, які забезпечать вам і вашим даним неперевершено надійний захист.

«Розумний» антивірус

Виявляє усі існуючі загрози, від вірусів до шкідливого ПЗ. У тому числі шпигунські програми, програми-вимагачі та спроби фішингу.

CyberCapture

Персональна система виявлення загроз у реальному часі. Надсилання невідомих файлів до лабораторії Avast Threat Labs з метою їхнього аналізу нашими фахівцями, з подальшим переміщенням файлів до карантину у випадку, якщо вони становлять загрозу.

НОВИНКА Екран поведінки

Шкідливе ПЗ обожнює видавати себе за невинне ягня. Avast аналізує поведінку програм у реальному часі, щоб виявити будь-які підозрілі зміни ще до того, як буде завдано шкоду.

Смарт-сканування

Натиснть на кнопку та отримайте результат. Перевірка ПК та мережі на наявність проблем будь-якого гатунку − а також миттєвий рецепт їх виправлення.

Брандмауер

Ви зачиняєте вхідні двері, щоб не пускати злодіїв до свого дому, чи не так? То чому з комп'ютером має бути по-іншому? Брандмауер захищає вас від усіляких чужинців.

Пісочниця

Ви колись завантажували файл із сумнівного сервера, заздалегідь підозрюючи, що з ним буде щось негаразд? Перевіряйте завантажені файли в надійному місці, відокремленому від решти вашого ПК.

Інспектор Wi-Fi

Чи правильно налаштований ваш роутер на блокування загроз? Ми з'ясуємо це. Адже якщо роутер налаштований не так, як треба, до вашої домашньої мережі та пристроїв у ній може залізти будь-хто.

Очистка браузера

Позбавтеся загадкових панелей інструментів, додаткових модулів та розширень, встановлених без вашого відома − і без дозволу.

Passwords

Забагато паролів, до того ж ненадійних? Це стандартна ситуація. Запам'ятайте лише один пароль, а наша програма Avast Passwords подбає про все інше.

НОВИНКА Пасивний режим

Не подобається вибирати, який антивірус треба залишити? Жодних проблем. Avast може тихо чекати у затінку, поки вам не знадобляться наші розширені функції.

Автоматичний оновлювач програм

Інтернет повний докладних інструкцій щодо того, як використовувати проблеми в системі захисту, викликані застарілим ПЗ. Вихід є − випереджати хакерів. Автоматично.

Знищувач даних

Ви збираєтеся передати свій ПК у тимчасове користування, в ремонт або продати його? Відновити важливі файли, які ви начебто видалили, дуже просто. Але ви можете знищити їх безповоротно.

Real Site

Налаштування роутера можна змінити так, щоб ви, самі того не знаючи, підключалися до підробних сайтів. І що з того, спитаєте ви? А те, що хакери можуть викладати ваші банківські дані. SecureDNS захищає вас під час користування інтернет-банкінгом.

Антиспам

Спам не просто дратує. Він може бути дуже небезпечним. Але Premier захистить вас – і ваші гроші – від таких загроз, як фішингові електронні листи.

Браузер SafeZone

Новий спосіб відвідувати веб-сайти, користуватися інтернет-банкінгом та виконувати платіжні операції. Завдяки набору інструментів, призначення яких − забезпечити додатковий захист, − SafeZone є найбезпечнішим веб-браузером у світі.

НОВИНКА Ігровий режим

Автоматичне вимкнення всіх сповіщень Windows та ін., а також виділення грі максимального обсягу ресурсів ПК, щоб забезпечити найвищу її швидкість.

Підтримка в інтерфейсі програми

У вас виникли складнощі з Avast? Шукати допомогу невідомо де необов'язково. Просто відправте нам повідомлення з програми Premier.

Обліковий запис Avast

Усі ваші пристрої, захищені Avast, на одному екрані. Керування ліцензіями, визначення місцеположення мобільних пристроїв та зручний органайзер усіх даних.

Системні вимоги

* Підтримуються 32- та 64-розрядні версії, за винятком Starter та RT.

Завантажити пробну версію Придбати

Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.