Avast Premier

Наш найпотужніший захисний пакет, який включає функцію знищення даних за військовими стандартами, а також антивірус, брандмауер та захист домашньої мережі.

- +

ПК

1 рік

ЗВИЧАЙНА ЦІНА 499 грн.

499 грн.

2 роки

ЗВИЧАЙНА ЦІНА 949 грн.

699 грн.

3 роки

ЗВИЧАЙНА ЦІНА 1399 грн.

899 грн.

Доступний діючий захист 30-денна гарантія повернення грошей Завантажити пробну версію

Найпопулярніша захисна програма у світі

Завдяки понад 230 мільйонам користувачів у всьому світі ми можемо виявляти шкідливі програми та оновляти Вашу систему захисту набагато швидше. Насправді ми надсилаємо необтяжливі мікро-оновлення до 192 разів на день.


Автоматичне оновлення програм

Хакери полюбляють використовувати застаріле програмне забезпечення. Насправді це одна з найслабших ланок у більшості систем захисту. Avast Premier автоматизує оновлення програм, тож Вам більше не треба думати про це.

Безповоротне видалення старих файлів

Знищення застарілої або вразливої інформації з застосуванням військових алгоритмів без можливості її відновлення.

Здійснюйте банківські операції в «Безпечній зоні»

«Безпечна Зона» дозволяє ізолювати фінансові операції з тим, щоб їх не міг бачити ніхто, крім Вас.

Залишайтеся в безпеці під захистом брандмауера

Використовуйте наш ефективний особистий брандмауер для захисту своєї операційної системи, програм та обладнання від хакерів.

Так, програма працюватиме на Вашому ПК

Якщо Ваш комп'ютер «тягне» повну версію Windows 7, Avast Premier працюватиме на ньому без жодних проблем. Ми гарантуємо! Але якщо Ви купуєте програму для когось іншого, можливо, вартоперевірити системні вимоги.

Вимоги до системи

На вашому ПК має бути встановлена щонайменше ОС Windows XP (з SP2). Операційні системи Windows Vista, 7, 8, і навіть 8.1 підтримуються в повному обсязі (за винятком випадків, коли комп'ютер працює під керуванням версії Starter або RT), як у 32-, так і в 64-розрядному варіанті. Вам достатньо буде процесора Pentium 3, випущеного впродовж останніх 10 років, зі 128 Мб оперативної пам'яті та 1 ГБ вільного місця на диску. А тепер уявіть, як «літатиме» програма на новому обладнанні!

У кількості наша сила

Продуктам Avast для захисту даних довіряє більше людей, ніж продуктам будь-якої іншої компанії. Це означає, що всі ми отримуємо ефективніший захист. І причина тут проста: ми отримуємо більше даних від більшої кількості користувачів, а тому маємо змогу зробити свій захист кращим.

230+ мільйонів користувачів

186 країн

43 мови

Аvast Internet Security

Avast Premier

Попробуйте програму впродовж безкоштовного 30-денного пробного періоду або придбайте повну версію!

Завантажити Придбати

cNet

Amazon