Avast Premier

Виведіть захист ПК на максимальний рівень за допомогою новітніх технологій, що входять до складу нашого оновлення Nitro. Боятися нічого, тож вам ніщо не заважає застосувати це оновлення.

Доступний діючий захист 30-денна гарантія повернення грошей Завантажити пробну версію

Для тих, кому потрібно все й одразу

У вас високі вимоги? Тоді ви прийшли куди треба. Продукт Premier забезпечує комплексний універсальний захист від усіх типів загроз – навіть від тих, які ще не існують.

Деякі оновлення є конче необхідними. Інші − не так.

На щастя, Avast Premier включає автоматичний «Оновлювач програм», тож вам немає потреби запам'ятовувати, які оновлення є найважливішими.

Зміцніть свою мережу

Дзинь-дзинь. Безпечні платіжні та банківські операції

Деякі речі можна передбачити

Продавайте свій комп'ютер, а не родину

Не відставайте від часу

Антивірус, який найменше впливає на роботу ПК

Зазирніть всередину

Avast Premier включає повний набір функцій, які забезпечать вам і вашим даним неперевершено надійний захист.

«Розумний» антивірус

Виявляє усі існуючі загрози, від вірусів до шкідливого ПЗ. У тому числі шпигунські програми, програми-вимагачі та спроби фішингу.

НОВИНКА CyberCapture

Персональна система виявлення загроз у реальному часі. Надсилання невідомих файлів до лабораторії Avast Threat Labs з метою їхнього аналізу нашими фахівцями, з подальшим переміщенням файлів до карантину у випадку, якщо вони становлять загрозу.

Захист домашньої мережі

Чи правильно налаштований ваш роутер на блокування загроз? Ми з'ясуємо це. Адже якщо роутер налаштований не так, як треба, до вашої домашньої мережі та пристроїв у ній може залізти будь-хто.

Смарт-сканування

Найкращий засіб економії часу. Перевірка ПК та мережі на наявність усіх видів проблем натисканням однієї кнопки.

Брандмауер

Ви зачиняєте вхідні двері, щоб не пускати злодіїв до свого дому, чи не так? То чому з комп'ютером має бути по-іншому? Брандмауер захищає вас від усіляких чужинців.

Очистка браузера

Позбавтеся загадкових панелей інструментів, додаткових модулів та розширень, встановлених без вашого відома − і без дозволу.

Пісочниця

Ви колись завантажували файл із сумнівного сервера, заздалегідь підозрюючи, що з ним буде щось негаразд? Перевіряйте завантажені файли в надійному місці, відокремленому від решти вашого ПК.

Паролі

Забагато паролів, до того ж ненадійних? Це стандартна ситуація. Запам'ятайте лише один пароль, а наша програма «Паролі» подбає про все інше.

Автоматичний оновлювач програм

Інтернет повний докладних інструкцій щодо того, як використовувати проблеми в системі захисту, викликані застарілим ПЗ. Вихід є − випереджати хакерів. Автоматично.

Знищувач даних

Ви збираєтеся передати свій ПК у тимчасове користування, в ремонт або продати його? Відновити важливі файли, які ви начебто видалили, дуже просто. Але ви можете знищити їх безповоротно.

SecureDNS

Налаштування роутера можна змінити так, щоб ви, самі того не знаючи, підключалися до підробних сайтів. І що з того, спитаєте ви? А те, що хакери можуть викладати ваші банківські дані. SecureDNS захищає вас під час користування інтернет-банкінгом.

Антиспам

Спам не просто дратує. Він може бути дуже небезпечним. Але Premier захистить вас – і ваші гроші – від таких загроз, як фішингові електронні листи.

НОВИНКА Браузер SafeZone

Новий спосіб відвідувати веб-сайти, користуватися інтернет-банкінгом та виконувати платіжні операції. Завдяки набору інструментів, призначення яких − забезпечити додатковий захист, − SafeZone є найбезпечнішим веб-браузером у світі.

Підтримка в інтерфейсі програми

У вас виникли складнощі з Avast? Шукати допомогу невідомо де необов'язково. Просто відправте нам повідомлення з програми Premier.

Обліковий запис Avast

Усі ваші пристрої, захищені Avast, на одному екрані. Керування ліцензіями, визначення місцеположення мобільних пристроїв та зручний органайзер усіх даних.

Системні вимоги

* Підтримуються 32- та 64-розрядні версії, за винятком Starter та RT.

Завантажити пробну версію Придбати

Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.