Avast Pro Antivirus

Для обізнаних на Ай-Ті та обмежених у бюджеті користувачів. Avast Pro Antivirus пропонує розширений платний захист від зламу DNS та ізольоване середовище «Пісочниця» для роботи з підозрілими файлами.

- +

ПК

1 рік

ЗВИЧАЙНА ЦІНА 249 грн.

249 грн.

2 роки

ЗВИЧАЙНА ЦІНА 469 грн.

349 грн.

3 роки

ЗВИЧАЙНА ЦІНА 689 грн.

449 грн.

Доступний діючий захист 30-денна гарантія повернення грошей Завантажити пробну версію

Захист від зламу DNS

Avast Pro Antivirus включає функцію SecureDNS, яка захищає роутер від зламу DNS і подальшого перенаправлення користувачів на веб-сайт, що реєструє їхні паролі. З SecureDNS Ви завжди можете бути впевнені, що знаходитеся на правильному сайті.


Обов'язкові компоненти системи захисту

Окрім усіх тих функцій, що є в Avast Free Antivirus, Avast Pro Antivirus захищає Вашу домашню мережу і фінансові операції, а також дозволяє поміщати файли в «пісочницю».

Сканування домашньої мережі

За допомогою цієї функції, яка пропонується лише Avast, Ви можете виконати сканування мережі на наявність потенційних факторів небезпеки й у такий спосіб подбати про попередження атак на Ваші роутери та мережу.

Захист фінансових операцій

«Безпечна зона» − це максимально захищене середовище для виконання банківських і платіжних операцій в Інтернеті.

Випробувальне середовище «пісочниця»

Тепер у Вас є можливість запускати програми та відкривати файли, щодо яких у Вас є сумніви, в безпечному місці.

Так, програма працюватиме на Вашому ПК

Якщо Ваш комп'ютер «тягне» повну версію Windows 7, Avast Pro Antivirus працюватиме на ньому без жодних проблем. Ми гарантуємо! Але якщо Ви купуєте програму для когось іншого, можливо, вартоперевірити системні вимоги.

Вимоги до системи

На вашому ПК має бути встановлена щонайменше ОС Windows XP (з SP2). Операційні системи Windows Vista, 7, 8, і навіть 8.1 підтримуються в повному обсязі (за винятком випадків, коли комп'ютер працює під керуванням версії Starter або RT), як у 32-, так і в 64-розрядному варіанті. Вам достатньо буде процесора Pentium 3, випущеного впродовж останніх 10 років, зі 128 Мб оперативної пам'яті та 1 ГБ вільного місця на диску. А тепер уявіть, як «літатиме» програма на новому обладнанні!

У кількості наша сила

Продуктам Avast для захисту даних довіряє більше людей, ніж продуктам будь-якої іншої компанії. Це означає, що всі ми отримуємо ефективніший захист. І причина тут проста: ми отримуємо більше даних від більшої кількості користувачів, а тому маємо змогу зробити свій захист кращим.

230+ мільйонів користувачів

186 країн

43 мови

Аvast Internet Security

Avast Pro Antivirus 2015

Попробуйте програму впродовж безкоштовного 30-денного пробного періоду або придбайте повну версію!

Завантажити Придбати

cNet

Softonic