Avast Pro Antivirus

Базовий Nitro-захист, який не обтяжує ані ваш ПК, ані ваш гаманець.

Доступний діючий захист 30-денна гарантія повернення грошей Завантажити пробну версію

Для тих, кому не потрібен хардкор

Розширений захист за помірну ціну. Pro Antivirus забезпечує вам захист, майже не впливаючи на роботу комп'ютера.

Дозволяйте собі все. Перевіряйте будь-які файли в «Пісочниці»

Перевіряйте підозрілі файли

Не дайте хакерам зробити ваш роутер своїм парком розваг

Захистіть свою домашню мережу

Зазирніть всередину

Продукт Pro Antivirus забезпечує вам захист за допомогою низки розширених функцій, зручної служби підтримки та засобів підвищення ефективності.

«Розумний» антивірус

Виявляє усі існуючі загрози, від вірусів до шкідливого ПЗ. У тому числі шпигунські програми, програми-вимагачі та спроби фішингу.

НОВИНКА CyberCapture

Персональна система виявлення загроз у реальному часі. Надсилання невідомих файлів до лабораторії Avast Threat Labs з метою їхнього аналізу нашими фахівцями, з подальшим переміщенням файлів до карантину у випадку, якщо вони становлять загрозу.

Захист домашньої мережі

Чи правильно налаштований ваш роутер на блокування загроз? Ми з'ясуємо це. Адже якщо роутер налаштований не так, як треба, до вашої домашньої мережі та пристроїв у ній може залізти будь-хто.

Смарт-сканування

Найкращий засіб економії часу. Перевірка ПК та мережі на наявність усіх видів проблем натисканням однієї кнопки.

Пісочниця

Ви колись завантажували файл із сумнівного сервера, заздалегідь підозрюючи, що з ним буде щось негаразд? Перевіряйте завантажені файли в надійному місці, відокремленому від решти вашого ПК.

Очистка браузера

Позбавтеся загадкових панелей інструментів, додаткових модулів та розширень, встановлених без вашого відома − і без дозволу.

Паролі

Забагато паролів, до того ж ненадійних? Це стандартна ситуація. Запам'ятайте лише один пароль, а наша програма «Паролі» подбає про все інше.

SecureDNS

Налаштування роутера можна змінити так, щоб ви, самі того не знаючи, підключалися до підробних сайтів. І що з того, спитаєте ви? А те, що хакери можуть викладати ваші банківські дані. SecureDNS захищає вас під час користування інтернет-банкінгом.

НОВИНКА Браузер SafeZone

Новий спосіб відвідувати веб-сайти, користуватися інтернет-банкінгом та виконувати платіжні операції. Завдяки набору інструментів, призначення яких − забезпечити додатковий захист, − SafeZone є найбезпечнішим веб-браузером у світі.

Підтримка в інтерфейсі програми

У вас виникли складнощі з Avast? Шукати допомогу невідомо де необов'язково. Просто відправте нам повідомлення з програми Pro Antivirus.

Обліковий запис Avast

Усі ваші пристрої, захищені Avast, на одному екрані. Керування ліцензіями, визначення місцеположення мобільних пристроїв та зручний органайзер усіх даних.

Системні вимоги

* Підтримуються 32- та 64-розрядні версії, за винятком Starter та RT.

Завантажити пробну версію Придбати

Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.