Avast Pro Antivirus

Розширений захист, який не обтяжує ані ваш ПК, ані ваш гаманець.

Доступний діючий захист 30-денна гарантія повернення грошей Завантажити пробну версію

Для тих, кому не потрібен технічний хардкор

Розширена система виявлення загроз за помірну ціну. Pro Antivirus забезпечує вам захист, майже не впливаючи на роботу комп'ютера.

Перевірка файлів Avast

Випробовуйте підозрілі файли в «пісочниці»

Шифрування даних Avast

Підключайтеся до справжніх веб-сайтів, а не до підроблених

Захист домашньої мережі Avast

Захистіть свою домашню мережу

Зазирніть всередину

Продукт Pro Antivirus забезпечує вам захист за допомогою низки розширених функцій, зручної служби підтримки та засобів підвищення ефективності.

«Розумний» антивірус

Виявляє усі існуючі загрози, від вірусів до шкідливого ПЗ. У тому числі шпигунські програми, програми-вимагачі та спроби фішингу.

CyberCapture

Персональна система виявлення загроз у реальному часі. Надсилання невідомих файлів до лабораторії Avast Threat Labs з метою їхнього аналізу нашими фахівцями, з подальшим переміщенням файлів до карантину у випадку, якщо вони становлять загрозу.

НОВИНКА Екран поведінки

Шкідливе ПЗ обожнює видавати себе за невинне ягня. Avast аналізує поведінку програм у реальному часі, щоб виявити будь-які підозрілі зміни ще до того, як буде завдано шкоду.

Смарт-сканування

Натиснть на кнопку та отримайте результат. Перевірка ПК та мережі на наявність проблем будь-якого гатунку − а також миттєвий рецепт їх виправлення.

Пісочниця

Ви колись завантажували файл із сумнівного сервера, заздалегідь підозрюючи, що з ним буде щось негаразд? Перевіряйте завантажені файли в надійному місці, відокремленому від решти вашого ПК.

Інспектор Wi-Fi

Чи правильно налаштований ваш роутер на блокування загроз? Ми з'ясуємо це. Адже якщо роутер налаштований не так, як треба, до вашої домашньої мережі та пристроїв у ній може залізти будь-хто.

Очистка браузера

Позбавтеся загадкових панелей інструментів, додаткових модулів та розширень, встановлених без вашого відома − і без дозволу.

Passwords

Забагато паролів, до того ж ненадійних? Це стандартна ситуація. Запам'ятайте лише один пароль, а наша програма Avast Passwords подбає про все інше.

НОВИНКА Пасивний режим

Не подобається вибирати, який антивірус треба залишити? Жодних проблем. Avast може тихо чекати у затінку, поки вам не знадобляться наші розширені функції.

Real Site

Налаштування роутера можна змінити так, щоб ви, самі того не знаючи, підключалися до підробних сайтів. І що з того, спитаєте ви? А те, що хакери можуть викладати ваші банківські дані. SecureDNS захищає вас під час користування інтернет-банкінгом.

Браузер SafeZone

Новий спосіб відвідувати веб-сайти, користуватися інтернет-банкінгом та виконувати платіжні операції. Завдяки набору інструментів, призначення яких − забезпечити додатковий захист, − SafeZone є найбезпечнішим веб-браузером у світі.

НОВИНКА Ігровий режим

Автоматичне вимкнення всіх сповіщень Windows та ін., а також виділення грі максимального обсягу ресурсів ПК, щоб забезпечити найвищу її швидкість.

Підтримка в інтерфейсі програми

У вас виникли складнощі з Avast? Шукати допомогу невідомо де необов'язково. Просто відправте нам повідомлення з програми Pro Antivirus.

Обліковий запис Avast

Усі ваші пристрої, захищені Avast, на одному екрані. Керування ліцензіями, визначення місцеположення мобільних пристроїв та зручний органайзер усіх даних.

Системні вимоги

* Підтримуються 32- та 64-розрядні версії, за винятком Starter та RT.

Завантажити пробну версію Придбати

Логотип браузера Chrome

Avast рекомендує використовувати
БЕЗКОШТОВНИЙ веб-браузер Chrome™.